Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó lehetett? Vagy mi?

Ufó lehetett? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Éjjel felébredtem és nyúltam volna a műanyag palackomért hogy igyak. De nem volt ott ahol szokott! Az ágyam mellett kellett volna lennie, de ehelyett a palack az ágyamban volt a fal mellett, kupak nélkül! Nem emlékszem hogy korábban felébredtem volna és pláne nem tettem volna az ágyamba és pláne nem kupak nélkül. Még volt benne víz! Esetleg egy ufó tehette oda? Vagy ez mi?

2015. máj. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"Viszont az ufók léte nem hiten,..."

"...nem várhatom hogy aki maga nem tudja végiggondolni, az elhiggye nekem."

Most akkor hit kérdése vagy nem hit kérdése?

Ezért nem járhattak a földön más bolygóról származó lények sem a múltban , sem jelenben, de még a jövőben sem fognak. Minden tudományos értekezésből ez sül ki! Hogy a végén még is csak a hitben van az igazság!

2015. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Ha végig tudod gondolni magad, akkor nem hit kérdése, tudod hogy ufók voltak valószínűleg. Ha nem, akkor elhiszed nekem vagy nem...
2015. máj. 10. 13:29
 43/43 A kérdező kommentje:

Időközben bizonyították az ufók létét: [link]


A NASA már küldi a szondákat.

2015. máj. 30. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!