Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó lehetett? Vagy mi?

Ufó lehetett? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Éjjel felébredtem és nyúltam volna a műanyag palackomért hogy igyak. De nem volt ott ahol szokott! Az ágyam mellett kellett volna lennie, de ehelyett a palack az ágyamban volt a fal mellett, kupak nélkül! Nem emlékszem hogy korábban felébredtem volna és pláne nem tettem volna az ágyamba és pláne nem kupak nélkül. Még volt benne víz! Esetleg egy ufó tehette oda? Vagy ez mi?

2015. máj. 5. 20:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Ja biztos. Mert az ufók csak azért repülnek fény éveket a Földig, hogy aztán egyszerű embereket szívassák a vizükkel.


Egyébként tudod, hogy az ember nem mindig emlékszik arra, ha egy nagyon rövid ideig felébred? Egyszer a tesóm elkezdett beszélni álmában, és én felköltöttem, mert azt hittem, hogy nem alszik, és nekem mondott valamit. Később visszaaludt, és mikor reggel mondtam neki, hogy beszélt álmában, és én felköltöttem ezért, azt mondta, hogy ne hazudjak.

2015. máj. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem itt valami másról van szó sajnos.


UFO ez 3 betű, az éjszaka a nappal ellentéte, 2 szobatárs+te az ismét csak 3.


Illuminati confirmed.

2015. máj. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ufó volt. Vagy molyember. De az is lehet, hogy az asszony.
2015. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"Ufó alatt nem repülő tárgyat értek hanem földönkívülit"


Én meg a vajas pirítóson nem pirítóst értek, hanem ananászos tejfölös csirkét spagettivel....


Az UFO az UFO. Unidentified Flying Object-Azonosítatlan Repülő Tárgy.

Melyik szó vonatkozik neked ebből a földönkívülire?


Az UFO sose lesz földönkívüli, akárhogy érted. A földönkívüli az földönkívüli, vagy alien.


Tanulj már legalább valamit, ha ide jársz unatkozni.

2015. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Na, ne ijedj meg, csak amnéziás vagy, de az is lehet, hogy Parkinson -kóros.
2015. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Shai-Hulud ***** válasza:

"A félálmos dolog azért valószínűtlen, mert emlékeznék rá"

Nem, NEM emlékeznél rá. Mint ahogy számtalan dologra nem emlékszel, amit éjjel teszel, mozogsz, esetleg beszélsz, stb.


"és amúgy is miért tenném oda az üveget?"

Ne logikát keress, hanem esetleges (majdnem véletlenszerű) történéseket. Félálomban az ember nem gondolkodik, csak "ösztönszerűen" cselekszik.


Ez kicsit hasonló állapot, mint az alvajárás. Teljesen inadekvát cselekvéssor, amire ébredés után az alany egyáltalán nem emlékszik. Ezek pszichikai reakciók, nincs logikai okuk, csak az emberi agy működésének egyik lehetséges mellék-következménye.


De természetesen tudom, hogy ez a TE ESETEDBEN teljesen kizárható, és mégis az ufók voltak. Sőt, szerintem azok itták meg a vizet is a palackból.

2015. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Emlékezetkiesés, a kérdező elfelejtette hogy korábban már ivott az üvegből.
2015. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
sztem anyukád ment át inni és elfelejtette rázárni a kupakot
2015. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miből gondolod, hogy nem lehetett egy szomjas szellem? Mert te nem hiszel a szellemekben? Attól még épp oly eséjesek lehetnek a feladatra, mint az úfók
2015. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Nem anyukámmal lakom, ő nem lehetett. A szellem végső soron nem kizárható, de nehéz elhinni, hogy szellemek létezhetnek. Akkor már az ufó valószínűbb, mert többet tapasztalt dolog. Az hogy elfelejtettem volna, végül is akkor lehetséges, nem 100%-osan kizárható. De minden esetre igen gyanús, hogy nem volt rajta kupak és nem ott volt ahova én szoktam tenni. És nem történt még velem ilyen, ha ilyesmi éjjeli elfelejtett tevékenykedésem lenne először kisebb dolgokban jelentkezne. Persze lehet olyasmi, amire egyikünk sem gondolt, de egyre inkább az ufó tűnik a legvalószínűbbnek logikusan végiggondolva.
2015. máj. 6. 23:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!