Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is látta ezt az izét az égen?

Más is látta ezt az izét az égen?

Figyelt kérdés
Felsőgödön november 1-én 18:15 körül láttam 4 narancssárga fényt tőlem Észak-Északnyugati irányba. A 4 fénygömb lassan mozgott Kelet felé. 2 percel kêsőbb a fények eltűntek. A barátom is érzékelte, aki a felsőgödi dunaparton volt (én a 2-es út mellett voltam a giroszosnál). Mikor először megláttam az első két fénygömböt akkor azt hittem, hogy csak a légkör ferdíti el a csillagok színét, de hirtelen másik kettő is felbukkant a semmiből.

2016. nov. 1. 21:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Lehet, hogy ezek nem is fizikai járművek, illetve nem szilárd járművek, hanem fénygömbök, amiket már világszerte sokan láttak. Ez persze nem kevésbé rejtélyes dolog, mint a hagyományos, szilárd ufo-k. Sok beszámoló szerint ezek a gömbök az intelligencia jelét mutatják.

Tehát szerintem ezt a lehetőséget is számításba kell venni, de persze én is csak találgatok, hogy mi látható a képen. És jó, hogy egyáltalán sikerült róla képet készíteni.

2016. nov. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:
Viszont ha nem fizikai testek, akkor èrthető az is, hogy mièrt tudnak repkedni a lègtèrben anèlkül, hogy radar lássa.Egyèbkènt hol is vannak ilyenek? Hesdalen? Nem tudom hogyan kell leìrni.
2016. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez is lehet magyarázat, miért nincsenek radarképen, de az ufo-k is képesek láthatatlanok maradni, nem egy pilóta észlelése szól ilyesmiről, mikor a torony szerint meg semmi nem volt ugyanakkor a radaron.
2016. nov. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Két s-sel kell írni, igen, itt is ilyenek voltak. De világszerte sokan láttak és látnak ilyeneket. Olyan esetek is előfordultak, hogy ezek a gömbök bementek a házakba, illetve ott bukkantak fel.
2016. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a gömbvillám is ez a jelensèg lenne? Mert arròl sincs konkrètan elfogadott tèny, hogy mègis mi lehet
2016. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ezeket a gömböket sokan kutatták már a gömbvillámhoz hasonlóan, és azt állapították meg, hogy a két jelenséget meg lehet különböztetni egymástól, tehát ezek a gömbök nem tekinthetők gömbvillámnak.
2016. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nos, én földrajzos vagyok és szerves része az egyetemi követelménynek a légkör és a benne történő folyamatok. Gömbvillám eddig csak elméletben létezik, eddig soha senki nem tudott előállítani egyet vagy valamire biztosan rámondani, hogy ez egy gömbvillám. Csak szupra mágnesekkel lehet helyben tartani a hidrogén plazmát.
2016. nov. 2. 22:02
 18/27 anonim válasza:
Megèznèk egy ilyet!Csak ha intelligens, akkor miből állhat?
2016. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Azért érdekes ez az egész a számomra, mert nem egyszer láttam már fényköri anomáliát, melyeket sokan ufóknak tekintenének, de ez az első eset, hogy nem tudom mi lehet.
2016. nov. 2. 22:05
 20/27 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem sok ês nem látszódik semmi, de legalább így tudjátok, hogy mik voltak a körülmények, amikor éppen ezt láttam.

[link]

Sajnos a videó szar.

2016. nov. 2. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!