Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is látta ezt az izét az égen?

Más is látta ezt az izét az égen?

Figyelt kérdés
Felsőgödön november 1-én 18:15 körül láttam 4 narancssárga fényt tőlem Észak-Északnyugati irányba. A 4 fénygömb lassan mozgott Kelet felé. 2 percel kêsőbb a fények eltűntek. A barátom is érzékelte, aki a felsőgödi dunaparton volt (én a 2-es út mellett voltam a giroszosnál). Mikor először megláttam az első két fénygömböt akkor azt hittem, hogy csak a légkör ferdíti el a csillagok színét, de hirtelen másik kettő is felbukkant a semmiből.

2016. nov. 1. 21:56
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Egyèbkènt szerintem ezek hegyvidèkek környékén gyakoribbak lehetnek, mert pl.emlìtettem Hessdalent, az is völgyes vidèk, akkor Vác környèke is az, meg máshol is láttam ezekről cikkeket, mindegyik hegyvidèk volt.Nem tudom mi igaz belőle, de olyat is hallottam; hogy a hegyek, tornyok, piramisok a mágneses erővonalakat is mòdosìtják, ezek szerint akár közük is lehetne egymáshoz, nem?
2016. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem van közük egymáshoz. Ha nem fent az égben jelennek meg, akkor itt a felszínen jellemző a hegyes vidékeken történő felbukkanásuk, illetve régi építményeknél. Sok régi építményt, piramisokat, templomokat, kőköröket ezeknek az erővonalaknak, energiavonalaknak a találkozási pontjainál építettek fel. Az akkori emberek valahogyan rendelkeztek azzal a képességgel, hogy megállapítsák ezeknek a vonalaknak a pontos elhelyezkedését. Szerintem maguk a gömbök is nagyon régóta itt vannak, a régi időkben is tudhattak róluk az emberek.
2016. nov. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én ugyanien fénygömböt láttam 2 hete. Olyanvolt mint 1 tűzgolyó. Érdekes volt mert nem nagyon magasan volt
2016. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

érdekes elmélet meg ugye a kép (amugy grat. mert nem mindenkinek sikerül ilyen jól megörökítenie az ilyen dolgokat)

érdekelne hogy mik lehetett az o_O

2016. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Egyébként nem csak hegyvidéknél lehet látni mert az apukám is látta és ez Szeged mellett volt egy faluba Deszken.Én voltam az egyik kommentelő ott az első odalon. Érdekes dolgok ezek.
2016. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csak hegyvidék, mert én egy másik délalföldi városból hallottam egy ilyen sztorit, ahol az egész utca kinn állt és nézte a jelenséget...
2016. nov. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én is láttam pont ezt, de élőbe azért furcsább.

Kb Szeptember vége fele láttam. Olyan 21:00 óra tájékán. Észak-Keleten lakom.

2016. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!