Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak nekem félelmetes érzés?

Csak nekem félelmetes érzés?

Figyelt kérdés

Csak nekem félelmetes érzés belegondolni, hogy lehet, hogy teljesen egyedül vagyunk a teljes Univerzumban, VAGY rajtunk kívül sok millió civilizációtól nyüzsög a Világegyetem?



Amúgy jó sci- fi-t olvasok, és elgondolkodtam ezen a dolgon :D



2018. jan. 25. 21:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Persze, csak kérdés, hogyha ilyen sokdimenziós spirituális idegen lények léteznek, akik nem is ismerik a gépi technológiát, akkor hogy a rákba kommunikálunk egymással...még mutogatni se tudnánk mert kezük sincs :D
2018. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Játssz a Spore-val, és enyhíted ezt a félelmetes érzést. Nekem is így sikerült. :)
2018. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#11

Elég materialista a kérdésed mondjuk! Itt a 3D-ben a fizikai világban gondolkodva felmerülhet ez a kérdés!

Kérdésre kérdéssel válaszolok, meditáltál már ?

Sok érdekes dologra képesek lehetünk amire nem is gondolnánk,akár az ilyen lényekkel való kommunikációra is pl.

2018. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt a "félelmet" ne úgy értsétek, mintha a sötét, viharos éjszaka a takaró alatt olvasok rémtörténeteket, hanem maga a tudat, hogy az Univerzumban bármi lehetséges...

Nem tudunk még földönkívüli életről (sem civilizációról, sem bakteriális szintűről), így megvan annak is az esélye, hogy mi vagyunk az egyedüliek... de lehet, hogy már tudnak rólunk...

Ebbe azért borzongatós belegondolni!

2018. jan. 25. 23:54
 15/31 A kérdező kommentje:
*olvasnék
2018. jan. 25. 23:54
 16/31 anonim ***** válasza:
Ha tudnak rólunk, és nem akarnak kommunikálni velünk, akkor meg veszett fejsze nyele :)
2018. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Hát igen... Állatkert hipotézis... :D
2018. jan. 25. 23:57
 18/31 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ért!


#7

Mohojojokám :D

Akkor válaszolj a 10-es 13-as hozzászólásra is ha nincs ezen semmi csodálkoznivaló. :D

2018. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#14


1000% hogy tudnak rólunk ! Szerintem nem borzongatós belegondolni,persze ez megint manipulált hogy félni kell tőlük (rögtön)!


#16


Na igen ilyen is lehet :D

2018. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Mojjo ***** válasza:
0%

@18: Mégis mit válaszoljak? Pont a témakörnek megfelelő színvonalú írások, amik pont a témakörnek megfelelő szellemben íródtak. Továbbra sem látom, hogy lenne itt bármi, amin meg kellene lepődni. Személy szerint ezek a hozzászólások engem untatnak. Ha nem láttam volna ezt a mostani hozzászólásod, a #10-est pl el sem olvastam volna. Most elolvastam, de csak azt láttam, amit gondoltam, hogy látni fogok.


Vannak ilyen emberek, mint te. Ami azt illeti, sok ember gondolkozik hasonlóan. Megvan a saját kis játszóházuk, mint egy a témakör is. A világ meg halad közben. Ennyi.

2018. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!