Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő hisz abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő hisz abban hogy parválasztásnál számít hogy ki milyen csillagjegyben született. Ki milyen csillagjegyű? A férfiak mennyire hisznek ebben?

Figyelt kérdés
Te és a társad milyen jegyben születtetek? Mennyire passzoltok össze? Ki az akivel nem találod meg a közös hangot? Szinglikre is gondolok! Nektek ki az ideális jegy szerintetek?
2019. júl. 27. 15:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Én kos vagyok, ő oroszlán. A leghalványabb fogalmam sincs, hogy összeillenek-e a csillagjegyeink, és sosem érdekelt. És szerintem csak a buta emberek hisznek ebbena csillagjegyes marhaságban.


A buta emberekkel nem találom meg a közös hangot. Ez is csillagjegytől független.

2019. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
14%
Én ne hiszek ebben, de én csillámpóni vagyok. 😁
2019. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
9%

Én nyilas vagyok.


Ezek voltak eddig:


Bak = szar, megcsalt

Kos = fos, megcsalt

Halak = botrány

Ikrek = megcsalt, kattos volt


Ezekből már nem kell 1 sem.


Egy nyilas nő kéne nekem, azt írják, hogy sok lenne a rivalizálás amit én szeretek mert az motivál, hogy több legyek :D

2019. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszek ebben.
2019. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Volt egy barátnőm, akivel egy napon születtünk, de simán megcsalt.
2019. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Elvileg, a horoszkop alapján nem illünk össze. Gyakorlatilag 17 éve együtt vagyunk, hangos szó nélkül.

Nem hiszek benne.

Amit a leírásokban lehet olvasni a két jegyről, az se illik ránk.

2019. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Én nem. A kos elvileg nem illik a bakhoz, de a hosszabb kapcsolataim mind kosokkal voltak. Nem hiszem, hogy amiatt mert kosok voltak. Közös tulahdonságaik se nagyon voltak.

Olyat nem mondanék, hogy valakivel a horoszkópja miatt nem találom a hangot. Eddig egy rákot és egy oroszlánt tudok kiemelni, akik az ismerkedés alatt is nevetségesek és irritálóak voltak. A rák erőltette ezt a horoszkóposdit, de kb. semmit nem tudtunk kezdeni egymással, és ez nem a horoszkóp miatt volt.

2019. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
En rak vagyok, a baratom meg fogalmam sincs. Nem foglalkoztat az ilyesmi.
2019. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Normális ember nem hisz ilyenekben, nemtől függetlenül. Főleg nem alapoz erre. Hogy válaszoljak is: volt olyan, akivel a horoszkópunk alapján álompárnak voltunk titulálva, mégis egy fos volt az egész.
2019. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

Ikrek vagyok

Legjobban eddig a skorpió kal jöttem ki

3exem ,legjobb baratnom, anyukám skorpio :)


Tudat alatt vonzanak a skorpio pasik :)))

2019. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!