Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb nő hisz abban hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő hisz abban hogy parválasztásnál számít hogy ki milyen csillagjegyben született. Ki milyen csillagjegyű? A férfiak mennyire hisznek ebben?

Figyelt kérdés
Te és a társad milyen jegyben születtetek? Mennyire passzoltok össze? Ki az akivel nem találod meg a közös hangot? Szinglikre is gondolok! Nektek ki az ideális jegy szerintetek?
2019. júl. 27. 15:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

Lemaradt

Ami nem jött be Bak bika ....

2019. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%

Nyilas vagyok


Merlegek akikkkel hadilabon allok illetve a levego jegyekkel. Nem rossz a kapcsolat de alt nem kepesek donteni ami viszont zavar.

Kosokkal tragikus mert a fejjel a falnak makacsag bitasag.

Bakkokkal jo szuper kivallo. 😁

2019. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%

A spirituális emberek jó példák erre.

Még ha le is pontoztok, akkor sem fogom megérteni, hogy miért ostoba az, akinek bejön a horoszkópja vagy az, akit ez érdekel?


Ikrek vagyok az első halak volt és nagyon rossz volt.

A második ikrek és pont olyan, mint az iker ikrekkel...

És igaz rám az ikrek nő leírása is

Ja és számít az ascendens, nem tudom eléggé kiemelni. Egy ember sok jegyből tevődik össze. Ide vehetjük akár azokat is, amik más égtájakon használatosak.

Sok idő mire az ember kielemzi saját magát.

2019. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Mérleg vagyok, de mivel egy vonást se találtam a leírásban, amit magamra igaznak mondhatnék, így nagyon korán elengedtem ezt a horoszkóp dolgot.

Az exem rák volt, jól kijöttünk. Nem tudom passzolnunk kéne-e.

2019. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Én nő vagyok, spirituális embernek tartom magam, de nem hiszek a horoszkópban. Bika a csillagjegyem, ami csak félig meddig illik rám, de ugyanennyire magamra tudnám magyarázni még egy pár csillagjegy leírását. A környezetemben senki nem hisz ebben.
2019. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

Nyilas nő vagyok.


Nem foglalkozom a potenciális jelölt csillagjegyével, mert véleményem szerint egy ember személyiségét nem ez határozza meg, hanem ez azért egy sokkal komplexebb dolog...

2019. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%

A legtöbb nő magasról tesz arra, hogy milyen csillagjegye van a pasijának.

A közös hang nem megtalálásának sok oka lehet, de ezek közé nem tartozik az, hogy ki mikor született.


N

2019. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

Skorpió vagyok párom kos és mindenhol azt olvasom, hogy még barátként se állnánk meg a helyünket nemhogy pár ként. Néha van súrlódás közöttünk ez tény, de ez a legvarázslatosabb kapcsolatom ami eddig volt.

(pedig olyannal is voltam akit a csillagok alapján "nekem szánt a sors" mégis a legrovidebb kapcsolatom lett)

2019. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

Nőként teljesen hidegen hagy.

Bár az picit para volt, hogy egyszer egy horoszkóp teljesen jól leírta a hetemet. Egyszer a sokból, amikor véletlenül olvastam.

2019. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

En hiszek benne, foglalkozok is vele. De csak teljes szuletesi keplet es szinasztria alapjan :)


Az hogy megnezzuk a Nap jegyet es ravagunk valamit, az nem tema.


F

2019. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!