Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden BMWs fickó így viselkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden BMWs fickó így viselkedik?

Figyelt kérdés

Összejöttem, de csak véletlenül egy BMWs férfival (25 éves, én 23). Még csak randizgatunk, de már rendesen idegesít hogy ennyire felvág a kocsijával meg az ájfonjával. Szerintem azt várja hogy letépem róla a ruhát és rámászok ezek miatt :O

Amúgy 10 évtől öregebb az autója ha jól tudom de nem értek hozzá annyira, nekem is van kocsim és nekem az elég (egy Suzuki Swift).



2019. aug. 7. 09:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
én 160 kg-osakat merciben látok :)
2019. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
Akkor én vagyok a kivétel a 70 kilómmal Merciben.
2019. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi frusztralt felhasznalo. Ne itt eljetek mar ki magatokat, senki sem kivancsi ratok.
2019. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a véletlent, hogy mikor megismertem nemtudtam hogy BMWje van és igen jó néz ki, vonzó pasi de már falramászok ettől a menőzésétől. Van hogy beülök vele és a városban gyorsulgat természetesen nem nézi a sebbességmérőt majdnem infartot kapok. Na és még sorolhatnám...
2019. aug. 7. 12:08
 15/28 A kérdező kommentje:
Ájfonnal ugyanez, ha hagynám tuti bedugná a bugyimba... így ájfon úgy ájfon mást sem hallok tőle csak egész nap ájfon meg a kocsija :/
2019. aug. 7. 12:23
 16/28 Noren1989 ***** válasza:
Remélem, hogy kamu, hogy te egy ilyennel még mindig együttvagy.
2019. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen, van néhány normális. Azt nem értem, mikor mindenki, még egy csecsemő is tisztában van vele, milyen híre van a bmw-nek, és akkor a nagyon ritkaságszámba menő normálisabb bmw-sek csak úgy előadják, hogy ja nekik tetszik mert gyorsul, meg megbízható szerintük, meg német, meg elkezdenek műszaki részletekkel érvelni. De arról hogy ma mit jelent ez a márka, arról nem ejtenek szót, pedig valószínű ők is ezen a földön élnek, és nem egy lakatlan szigeten, mindenféle kommunikáció nélkül.
2019. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
18%
Jól nézz ki, valszeg fiatal, férfias-> szereti az autókat, nem csak a-ból b-be használni, hanem az erős, gyors autókat, aminek presztízse is van -> mi következik belőle? jó eséllyel BMW. A bömös fiatalos, sportos, férfias, abszolút azonosulni tudnak vele az ilyen emberek. Amúgy a legtöbb fiatal aki szereti az autóját, ugyanígy belevanbuzulva, akár opel, akár vw.
2019. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mercim van. 3 éves. 12 millióba került. Jössz? Ájfón nincs, csak s9+.
2019. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
6%
Hát ez az hogy fiatal-OS. Mennyi ősz hajú 20 évvel ezelőtti állapotánál megragadt bmw-s fazon próbál csábosan félmosolyogni az autójából kilibbenve... Ez a gond az egésszel. Teljesen lejáratják ezt a márkát, a másik nagy csoport bmw felhasználóval együtt.
2019. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!