Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden BMWs fickó így viselkedik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden BMWs fickó így viselkedik?

Figyelt kérdés

Összejöttem, de csak véletlenül egy BMWs férfival (25 éves, én 23). Még csak randizgatunk, de már rendesen idegesít hogy ennyire felvág a kocsijával meg az ájfonjával. Szerintem azt várja hogy letépem róla a ruhát és rámászok ezek miatt :O

Amúgy 10 évtől öregebb az autója ha jól tudom de nem értek hozzá annyira, nekem is van kocsim és nekem az elég (egy Suzuki Swift).



2019. aug. 7. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd má egyszer, dugja be a bugyidba, majd szard is le azzal a lendülettel.
2019. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
54%

Most hirtelen 3 ilyen szettem lehetne, ha akarnám, erre minek vergődjek? Rengetegen tudnák ugyan ezt hozni.

33/f

2019. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Általában igen, meg még az Audis vezetők is.
2019. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
10%

Nekem nincs bmw-s pasim,viszont ami meglepő és egyre gyakoribb,fiatal srácok csilivili új bmw-ben satufékkel állnak meg a zebránál,hogy átengedjenek. ☺

Szakadó esőben meg pláne,de a 20 éves opellel közlekedő deres halántékú úriember eltapos,biztos nincs fékpedál az autóban ☺ Viszont van olyan fiatal ismerősöm,akinek az autója többe kerül mint egy új ház,ennek ellenére szerény,tisztelettudó a srác. Ha akarná,naponta vehetne "ájfont",de pont nem érdekli. A beképzelt majmok egy olcsóbb autóval és egy olcsóbb telefonnal is tudnak beképzelt majmok lenni. ☺

Szóval a te pasid pont ez a kategória.

Az ismerkedési szakaszban az én párom is próbált nagyzolni,amikor elmentünk valahova én a saját részem fizettem,mondván,nincs szükségem más pénzére,nem érdekel,hogy milyen családi cégük van,mekkora házuk,medence luxusautó stb... Egyáltalán nem érdekelt. Aztán rájött,hogy én nem az a kategória vagyok,akiket előttem ezekkel eltudott ámítani(a kisluvnyák mentek erre nagyon) . És lám,normális embert csináltam belőle ☺ Olyanná vált mint én,aki egy vidéki "paraszt lány" vagyok.(csak ő férfi😁😁)

Nyaranta különböző szigetekre utazunk el kikapcsolódni,de ezzel nem dicsekedünk,ha nem kérdezik,nem mondjuk senkinek. ☺

2019. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy nem húz le a nő...
2019. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A bmwsek pocsok komlexusaikat akarjak a markaval lrplezni
2019. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, általában azt mondják, hogy aki nagy böhöm verdát vesz, az kompenzálni akar.

Többnyire ez igaz is. Akinek jó az autója, annak másutt igen komoly hiányosságai vannak.

Én pl. kerékpárral járok, ezért szar pasi vagyok. De nekem jó így is. Azt a pénzt, amit a Bömössel jaszkarizó májercsávó kipöfögtet, inkább költöm az aktuális barátnőmre.

2019. aug. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Csak a kisfarkúak!


Oh, wait 🙂

2019. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!