Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért híznak el mellettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak el mellettem a férfiak?

Figyelt kérdés

Mindegyik férfi, akivel valaha összejöttem(évekig tartó kapcsolatok voltak) szépen hízásnak indult mellettem, holott egyikükkel sem éltem együtt.

Amikor összejöttünk, tök átlagosak(inkább sszálkás izomzatú) voltak egy kivételével, aztán Kb. 15-30kg-ot hízott mindegyikük. (az egyikük 110kg-ra hízott, amikor szóltam, hogy fogyni kéne csak ígérgetett, aztán tovább hízott)

Egyiküknek sem volt betegségük.

Én egyik esetben sem híztam. Akkor is, ma is vékonynak számítok.



Tudom, senki nem tudhatja erre a választ, de hátha van valami tipp.



2019. aug. 13. 10:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10:58


"tök átlagosak(inkább sszálkás izomzatú)"


A vékony emberre mondják, kissé ironikusan, hogy szálkás izomzatú.


De akkor példa: Az egyikük 178cm és 65kiló volt, mikor összejöttünk. 90 mikor szétváltunk.

2019. aug. 13. 11:09
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is hízott. Meg amúgy én is :D.


Lett értelme süteményeket sütni, ennyi történt nálam :)

meg megértem, hogy ne gyilkolja magát a fizikai munkával.

2019. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld őket mindig 18-20 évesre.
2019. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
11:44 Gyerekekkel nem kezdek.
2019. aug. 13. 15:54
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet csak a jólét boldogság. Nem stresszeltek, harmonikusak voltak a kapcdolatok, jól érezték magukat:)
2019. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez velejárója a kapcsolatnak. Nekem is legtöbb párom elengedte magát mellettem. De ez engem sosem zavart, legalább kényelemben érezték magukat mellettem. Meg mindig is úgy gondoltam, hogy aranyos ha egy férfi szeret jókat enni.
2019. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
Manapság egy bizonyos kor fölött szinte minden férfi hízásnak indul. Miért pont k lettek volna kivételek? Vedd a kezedbe a sorsukat, főzz nekik, ne a bolti, vagy a gyorséttermi, élelemnek csúfolt tárgyakat kelljen enniük.
2019. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ezek mind exek már. Csak kíváncsi vagyok/voltam.
2019. aug. 14. 18:02
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

#17

Ők maguknak nem tudnak főzni? Fogyatékosok vagy mi?

2019. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Melettem is elhiztak eléggé Bar én ennek örültem :))
2019. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!