Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége nincs tisztába azzal, hogy a személyiség az nem fix? Emiatt kreálnak ideálképeket?

Figyelt kérdés

Ezért nem tudom komolyan venni azt, mikor valaki valamilyen személyiség típussal jellemzi magát és ideálképeket kerget a partneréről. Szerintem nincsenek személyiség típusok. Lehet valaki jelenleg otthonülő típus, de miután párra lel aktívabb életet fog élni, párkapcsolat előtt depresszívebb azután boldogabb és lehet, hogy párkapcsolatban jobban fognak főzni és ügyesebbek lesznek a házimunkákban. Ezeket csak példának hoztam fel mondhattam volna másokat is. Egy jó párkapcsolat fejleszti az ember személyiségét, boldogabb, szabadabb lesz és jobban fog szeretni.


Tudatlanság és ostobasság kijelenteni azt, hogy mondjuk ne legyen a másik otthonülő típus vagy depresszív, mert megkell ismerni a másikat beszélgetni vele és, ha meglesz a megfelelő szeretetteljes légkör akkorúgyis minden megy a maga útján. Ideálképek kreálása sose fog szeretetteljes, boldog párkapcsolathoz vezetni, ezért hülyeség listázni azt, hogy milyen legyen a másik.


2019. aug. 16. 15:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ha a fejed tetejére állsz, egy ember nem fog csak úgy megváltozni, ha csak ő saját maga nem akar változni! Kész és pont.

Te hiába akarod, hogy ő nyitottabb legyen erre és erre, vagy látod, hogy neki mi a hibája, de ha ő nem akar ezen változtatni, akkor vagy megszoksz, vagy megszöksz.


A változás csak úgy következik be, ha az ember saját maga akarja és tesz is érte.

De a legtöbb ember nem akar változni, megelégszik a saját kis világával.

Olvass pszichológiai könyveket, tanulmányokat, cikkeket és rájössz, hogy aki passzív életmódot folytat, az az életének legnagyobb részét így is fogja leélni, mert ő nem akar ezen változtatni, jó ez így neki.

Egy szürke kisegér nem fog a kör középpontjává válni.

2019. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!