Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés feltűnően szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés feltűnően szépnek vagy határozottan csúnyának lenni?

Figyelt kérdés

Mindkét félre kíváncsi vagyok.

Milyen egy magas, modellalkatú (nem a csontsoványra hanem a hosszucombra értem meg szép arcra) lánynak ismerkedni szemben egy alacsonyabb tömzsi, alaktalannal?


Milyen egy magas jóképű férfinak ismerkedni egy tésztaképű kövérkéssel szemben?


Én teljesen átlagos vagyok, elfogadtam már és igyekszem a legtöbbet kihozni de néha így is szíven üt, hogy egyszerűen nincsenek olyan adottságaim hogy a magas jóképű férfit érdekeljem.


2019. aug. 18. 18:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
95%
Szörnyű érzés csúnyának lenni,csak a megvetés jut nekünk,és persze nőként még sokkal rosszabb ez az egész 😥
2019. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
#9 nem tudod milyen az ismerkedés és a nyálcsorgatás? 😂😂😂 az nagyon rossz lehet. Nincs ötleted miért nem akarnak ismerkedni veled?
2019. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

hat..allitolag en szep vagyok.Sajat magamat sem tartom csunyanak.Magas,hosszulabu,es homokora alkat.

De eletemben egy normalis parkapcsolatom nem volt,es nem vettem eszre hogy kulonosebben odaig es vissza lennenek ertem,es minden kivansagomat teljesitenek a ferfiak..

Inkabb neznek tavolrol.Nem igazan kezdemenyeznek.

Nem vagyok kulsore valogatos.

2019. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szóval alacsony, ezáltal "tömzsi" végtagokkal megáldott, nem kimondottan karcsú derekú lányként határozottan csúnyának számítok? Holtig tanul az ember.
2019. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
igen, altalanosan elfogadottan igen.
2019. aug. 18. 22:30
 16/26 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, eddig én erről nem tudtam, úgyhogy semmi különöset nem éreztem (csak hogy a kérdésedre is válaszoljak), de ígérem, holnaptól megpróbálok szomorú lenni.
2019. aug. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én csúnya és alacsony(170) férfi vagyok. Az ismerkedés nem egyszerű dolog. Fiatalabb koromban még nem értettem ezt, hogy miért nem kellek a lányoknak, aztán szép lassan kikristályosodott a dolog. Persze voltak azért barátnőim, de nem olyan lányok akiket szerettem volna barátnőmnek. Inkább csak a maradék. A természetem nem zárkózott, vagy félénk, hanem pont az ellenkezője. Nagyon határozott és magabiztos vagyok illetve annak mutatom magam. Talán kompenzálás képpen. Bár mondta már rám nagyon szép nő, hogy olyan férfias vagyok, sajnos nem lett köztünk semmi. Igazából elfoglalom magam mással, ha nagyon ritkán sikerül valami akkor annak örülök és ennyi. Bár komoly kapcsolatot már nem is akarok.
2019. aug. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Azért érdekelne, hogy akik robdázzák magukat, azokkal mi a baj?


Magukat rondának tartó ismerőseim kb úgy állnak össze

- semmi baj velük, más a sikertelenségük oka (pl totális passzivitás a másik nem irányába, csak álmodoznak), de könnyebb a kinézetre fogni, mint a valódi okokkal szembenézni


- ami csúnya rajtuk, az megváltoztatható. Persze könnyebb magukat rondázni, mint másként öltözni, változtatni a szokásokon, fogyni, sportolni, megcsináltatni a fogakat


- nem is ronda, sôt, de ezzel a dumával gyúr plusz bókokra, és tuningolja az egóját.


- Nagyon max átlagos, semmi baj vele, kétségkívül nem lesz soha magazin címlapon, de csinos/jóképű. Szimplán az énképe hibás, mert tökéletes világban, ahol a főszereplő csúnya barátnője is topmodell (a sikertelen looser sracra meg a valóságban tapadnak a csajok), ott ő valóban nem rúgna labdába.


Kb ezek a csoportok adják a kb 99%-ot


A tényleg torzak, rondák nagyon kevesen vannak.

2019. aug. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

@14: valakinek biztos csúnyának számítasz. Aki a magas, sudár nőket kedveli. Másnak meg pont az esete vagy.


Ezt nem értik az emberek, hogy ez relatív, amit leírtál az se nem szép, se nem csúnya. Kinek milyen...

2019. aug. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%

Én határozottan szèp nő vagyok, (privátot nem kérek, férjnél vagyok)



Hogy őszinte legyek, tini korom óta tisztàban vagyok a szèpségemmel és ki is tudtam használni. Egyetem alatt az ártatlan őzike szemekkel jobb jegyet kaptam ugyanarra a feleletre mint más. Munka szempontjából is mindig előny volt, bárhova jelentkeztem felvettek, ügyfelek imádtak, alig vártàk, hogy menjek tárgyalni. Férfiak mai napig megnéznek, számtalan olyan eset volt, hogy bevásárlásnàl otthon hagytam a kártyám és mögöttem egy random idegen férfi kifizette az egészet, vagy pl. Bárban ücsörögtünk, koktéloztunk barátnőimmel és a végén semmit nem fizettünk mert ez meg az meghívott minket. Hàtrànya a szépségnek sosincs szerintem.

2019. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!