Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés feltűnően szépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés feltűnően szépnek vagy határozottan csúnyának lenni?

Figyelt kérdés

Mindkét félre kíváncsi vagyok.

Milyen egy magas, modellalkatú (nem a csontsoványra hanem a hosszucombra értem meg szép arcra) lánynak ismerkedni szemben egy alacsonyabb tömzsi, alaktalannal?


Milyen egy magas jóképű férfinak ismerkedni egy tésztaképű kövérkéssel szemben?


Én teljesen átlagos vagyok, elfogadtam már és igyekszem a legtöbbet kihozni de néha így is szíven üt, hogy egyszerűen nincsenek olyan adottságaim hogy a magas jóképű férfit érdekeljem.


2019. aug. 18. 18:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

#19

Nem én nem, a kérdezőnek mondd. Bár a hozzászólásod első felével tudnék vitatkozni. Attól, hogy nekem a középmagas, sovány férfiak az eseteim, még nem fogom csúnyának(!) látni azt, aki izmos vagy magas, mert az az én szókészletemben, meg úgy nagyjából mindenkiében taszítót jelent.

2019. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Pár kilóval könnyebben kippattintva szép nőnek számítok. Vagy nem is szépnek, de a pasik imádtak. Jó értés volt, hogy konkrétan mindenki udvarolt nekem. Most már inkább átlagos vagyok, néha megnéznek.

De egyébként randa is voltam tiniként. Főleg a szép barátnőim mellett. Volt srác, nem is egy, aki engem csúfolva udvarolt a barátnőmnek. Na az kegyetlen érzés.

2019. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

“ Attól, hogy nekem a középmagas, sovány férfiak az eseteim, még nem fogom csúnyának(!) látni azt, aki izmos vagy magas, mert az az én szókészletemben, meg úgy nagyjából mindenkiében taszítót jelent.”


@21: vannak tulajdonságok, amik megosztóak és vannak amik nem.


Pl attól, hogy valakinek a szőkék jönnek be, még nem fogja csúnyának tartani a barnákat, elismeri, ha jól néz ki.


Akinek viszont a magas, skandináv típusú nő a zsánere, az könnyen csúnyának mond egy alacsony, kicsit tömzsibb mediterrán nőt. Egy ilyen felállásban már ritkábban ismeri el, hogy jól néz ki, de nem az esetem (biztos sok ilyet lehet még találni, pl kopasz vs haj, kicsi vs nagy mell, és persze, ebből is van ami az egyiknél kizáró ok, hogy elismerje nem esete, de jól néz ki, a másiknak meg belefér)

2019. aug. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#20, na, erről van szó, az ilyenek "fájnak" nekem is, mióta az eszemet tudom... (#9 vagyok)
2019. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#23

Nálad a "kicsit tömzsibb" ebben a kontextusban mit jelent?

2019. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

@25: nézz meg egy tipikus déli nőt. Általában alacsonyak, szélesebb csípőjük, kevésbé hangsúlyos a derekuk (nincs darázsderék), akkor is, ha egyenként nincsenek elhizva, és vékonyak


Nekem bejön ez a típus, de sok haverom pont a fordítottját kedveli, a csaj legyen magas, vékony, sudár. Ők az előbbi típust kizárják, pedig igazából semmivel nem jobb-rosszabb, csak más. És ez általában úgy működik, hogy nem azt mondja, hogy csinos a lány, de nem az esetem, hanem azt mondja, széles a csipője (de mondom, ez megvan nőknél is, pl kopasz vagy szakállas férfi. Sok nő azt mondja, hogy köszi, kizárt, nem azt, hogy jóképű, de nem az esetem, ezek megosztó tulajdonságok).

2019. aug. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!