Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Második feleségként milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második feleségként milyen viszonyban vagytok az elsővel?

Figyelt kérdés
Természetesen azokhoz szól a kérdés akik ebben a szituációban vannak.
2019. aug. 29. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10 Nem haragszom, ha te így látod, hogy a “jól kijövünk” = “őszinte barátsággal”, akkor a saját szemszögedből igazad is van. Én egy szót se szóltam őszinte barátságról, hisz’ pl. egy valódi, őszinte barátnőmnek elmondanám, hogy mit gondolok a kapkodós eljegyzésről, beszélgetnék vele róla, érdeklődnék az érzéseiről, jövőképéről, stb..., mert a barátom.

Volt nejként az új menyasszonynak viszont nyilván nem beszélek erről, mert (ahogy te is bemutattad) esetleg “furkálásnak” vehetné (látod, te is azt írtad, h “firtatom”, pedig csak egy fél mondatos tényközlés volt, semmi több), hisz’ nem vagyunk őszinte barátok... de az, hogy nem vagyunk őszinte barátok, részemről nem (és az új menyasszony részéről sem), zárja ki azt, hogy egyébként jól kijöjjünk egymással... tény, hogy ehhez szükséges minimális iq- és eq-szint mindkét fél részéről, de pl te, aki a volt nejben csakis az ellenséget meg a rosszat látod, mert te épp ezt tapasztalod, és akkor szerinted mindenki más is ilyen helyzetben van, te nyilván nem így állsz hozzá.

2019. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerem szerencsére.
2019. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
#11 csupan annyit fuznek hozza, hogy nem irtam hogy minden esetben rossz a kapcsolat, hanem a legtobb. Es igazad van abban, hogy nem azt irtad h baratsagot apoltok, viszont egy ismerost akivel kijovok nem beszelem ki a hata mogott. Ennyit szerettem volna hozzafuzni:)
2019. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már megint ez a költői túlzás... “kibeszélés a háta mögött” az lenne, ha mondjuk bármiféle bajom lenne a lánnyal, mittudomén nem tetszik a haja, ruhája, stílusa, modora, néhány megnyilvánulása, stb..., és ezeket szépen elkezdeném itt kifejtegetni... na az kibeszélés lenne. Az, h megemlítettem 2 db tényt, aminek nem mellesleg egyikéről sem ő maga tehet, az még nagyon-nagyon messze van a “kibeszélés a háta mögött”-től...

Azt, hogy több (vagy akár a legtöbb) esetben rossz a kapcsolat, aláírom, ilyen helyzetben mindkét fél lehet rosszindulatú, ok nélkül féltékeny, stb..., bármi lehet. Én csak leírtam az én esetemet, és nem akartam, h bárki kiforgassa a saját tapasztalatait rávetítve... nyilván én is rosszban lennék vele, ha az orrom előtt minden ok nélkül elhordott volna/ő is velem, ha én ezt tettem volna. De nem ez a helyzet... nem kötelező rosszban lenni az “előddel”/“utóddal”, ha az nem ad rá okot.

2019. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!