Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges hogy ezert nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges hogy ezert nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Azert nem akarok a páromtól gyereket, mert neki mar van mástól.

En vagyok a nő


2019. szept. 4. 14:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lehet tudatalatt ez van bennem, hogy en is úgy járnék mint az a nő, rolam is olyan csúnyán beszélne, megcsalna stb


De a másik fele hogy en annyira nem akarok gyereket , de viszont ha valakivel úgy erezném akkor úgy lenne jó ha egyutt élnénk at mindent. Ultrahang, cuccokat venni neki stb. Nekem ez új lenne, o meg mar túl van rajta.

Es ez zavar, pedig tudom nem szabadna.

2019. szept. 4. 19:44
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Te bajod. Nekem van gyerekem a mostani felesgemtol meg egy másik nőnek is csináltam anno gyereket.


De ez az én dolgom neked meg az dolgod hogy attól ess teherbe akitől akarsz

2019. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Rockarc ***** válasza:
100%

A sztorinak az a resze kodos, hogy megcsalta-e a feleseget veled. Ahogy irtad az arra utal, hogy igen. Ezek utan nem csodalkozom, hogy bizonytalan vagy, minden okod megvan ra.


43F

2019. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy miattam hagyta el őket.
2019. szept. 4. 22:37
 15/17 Rockarc ***** válasza:
75%

De mit gondoltal akkor, amikor viszonyt kezdtel vele? Mar elso pillanattol tudtad, hogy te is ugyanugy fogsz jarni, mint a volt felesege. Majd jon valaki, aki megadja neki, azt ami hianyzik, ez lehet csak egy ujabb kosza numera, es mar repul is tovabb. Miert akarsz gyereket szulni egy ilyennek? Teged sem ertelek, belerongyoltal egy hazassagba a legkissebb lelkiismeretfurdalas nelkul, mostmeg huzod a szadat, hogy multja van. Vegulis megerdemlitek egymast, elkepeszto erkolcsi hianyokkal eltek. Azt se tudom mi tart ossze titeket, mert nem a bizalom egymas fele az biztos. Barmelyikotok barmikor kepes boritani az asztalt.


Van kivel sex-elni, es ennyi eleg? Erre akarsz gyereket vallalni? Ne tedd. Rideg, erzelemmentes emberek vagytok mindketten. Szegeny gyerek nem ilyen szuloket valasztana az tuti.


43F

2019. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi, majd az a csaj akivel téged csal meg és akiért téged hagy majd ott talán szülni fog neki, neked nem kell. Az egész csak idő kérdése.
2019. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vera, te vagy az? :D


Amúgy a gyerek (akarjak? ne akarjak?) kettőtök döntése, a tiéd is.


Ha nem akarsz, semmi baj, te döntésed.


De hogy csak ez ne miatt akarnál, az egy picit talán az.


Nem szeretnél gyereket? Ha szeretnél, ne zavarjon a másik gyerek.

2019. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!