Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen buktatókkal járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen buktatókkal járna összeköltözni a párommal aki három gyerekével él együtt?

Figyelt kérdés

A barátnőm elvált (én is) és már egy éve járunk, nagyon szeretjük egymást. Viszont van három tündéri tizenéves lánya (a legkisebb 10), akiket nagyon kedvelek, de ugye nekik van apjuk akikkel folyamatos kapcsolatban vannak, tehát én ott leginkább "anya hapsija" lennék. A párom is eléggé tanácstalan, nem akar sürgetni engem de azért látom rajta hogy néha fárasztó neki köztem és a saját lakása között ingáznia munka után v. hétvégenként. Nekem a jelenlegi felállás nem annyira problémás de azt sem akarom hogy esetleg ő ráunjon a gondokra, pld az időhiányra és emiatt lapátra kerüljek. Szeretnék neki valami perspektivát megvillantani.

Van valakinek tapasztalata hogy valóban túl problémás-e a beilleszkedés egy ilyen "hölgykoszorúba" vagy inkább érdemes-e várni még pár évet, hogy nagyobbak legyenek a lányok és csak utána cuccoljunk össze?



2019. szept. 18. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
3 tinédzser lány??? Kösz, nem. Hisztihegyek, pénz ruhákra, sminkekre, táskákra, bulikra, stb...
2019. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Te velük is szoktál találkozni, időt tölteni?
2019. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Semmivel se lesz egyszerűbb, ha vártok.

Az egy jó alternatíva, ha te mész hozzájuk, mondjuk eleinte heti egyszer egy este, aztán maradsz ebédre, ebből lehet egy hétvége egyben, és a végén csak tiszta ruháért jàrsz haza.

Menet közben érezni fogjátok, hogy ez így jó, működtök egy fedél alatt, együtt, vagy a heti két ottalvás OK, de 3 nap egyben már mindenkinek sok.

Pár hónap alatt kiforrja magát.

2019. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Nincs semmiféle buktató. Hagyni kell a gyerekeket, csináljanak amit akarnak. A barátnőmnek is van kislánya és semmi probléma nincs vele. 39F
2019. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nevelőfaterom is így jött hozzánk, ahogy előttem írták. Először csak egy-két napra maradt aztán ott ragadt. Azért bírtuk mert egyáltalán nem akart az apánk lenni, vagy úgy viselkedni velünk, sőt ha anya épp nevelt is, ő akkor sem szólt sose bele, hanem bölcsen hallgatott, amúgy meg haverkodó stílusban beszélt velünk. Apa ellen sem beszélt soha, sőt néha megkérdezte "hogy vannak?"...stb. Rég volt már mikor csak ismerkedtünk a helyzettel, de pl beugranak ilyen kis apró cinkosságok vele, hogy ülünk a nappaliba és tudtuk, hogy a kedvéért nekiállna anya tejbegrízt csinálni, de amúgy már vacsoráztunk és ő nem is szerette, de azért rábeszélte anyát.. :D Vagy pl egy csomószor töltött le nekünk filmet és néztük együtt. Na mindegy. :) Nálunk bejött. Én akkor voltam 16, tesómék meg 10 és 19.
2019. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ekkora gyerekekkel már meg lehet beszélni,vagyis kérdezni, hogy mit szólnának,ha? Persze ez mindenképp anya feladata, nem a tiéd.
2019. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2: Egyelőre viszonylag keveset, de nyílván ezen változtatni kell majd, akárhogy is alakuljon.


#5: Köszi hogy ezt így emlékekkel együtt leírtad, szivet melengető és motiváló.

2019. szept. 18. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy 5#-ös írta,először csak maradj ott 1-2 napra. Meglatjatok,hogy jöttök ki,aztán ha minden oké akkor nyugodtan költözzetek össze. :)
2019. szept. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!