Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemondanál a gyerekvállalásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondanál a gyerekvállalásról ha a párod nem akar de nagyon szeretitek egymást?

Figyelt kérdés
Én szerettem volna szülni 32-33 éves koromig de a párom egyáltalán nem akar gyereket. Sok éve együtt vagyunk már és nagyon szeretjük egymást. Ti mit tennétek a helyemben? Dobjam el ezt a szerelmet a gyerekvállalás kedvéért vagy mit tegyek?
2019. szept. 24. 09:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanék le.Már az elején tisztáznám ezt a dolgot.
2019. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Minden gond nélkül "lemondanék" róla. Bár én ezt nem gondolom lemondásnak, ha van az embernek egy biztos kapcsolata valakivel akit szeret akkor átrendeződnek a céljai és a prioritásai.

Mi párommal sokat vacilláltunk, hogy kell-e gyerek, akarunk-e, végül az lett a fontosabb, hogy mi együtt legyünk. Ez volt mindig az első számú cél. Ezt nem dobnám el ilyen baromságokért.

2019. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Nekem esküvő volt minden vágyam(gyereket sose akarunk a párommal). Eleinte azt mondta, ha eljön az idő elvesz. Nem volt valami meggyőző. 2 év után sikerült kivakarnom belőle, hogy tőle nagyon távol áll ez a dolog és nem akar elvenni. Persze baromira rosszul esett, de nem akarom eldobni a csodás, boldog kapcsolatom emiatt. Én le mondtam. Nem bántam meg
2019. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Magadban kell eldöntened, hogy mi a fontos. Ha elkezd ketyegni a biológiai órád, elképzelhető, hogy mindenáron akarsz majd gyereket. Ha a párod nem akar és lemondasz róla, megmérgezi a kapcsolatotokat. Ha ő belemegy a te kedvedért és nem az a tipikus szuper apa, akkor téged fog okolni. Patthelyzet.

Gyerek kérdésben nincs kompromisszum.

2019. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!