Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam kizokkenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kizokkenteni a felesegemet az anya szerepbol?

Figyelt kérdés

Harom gyerekunk van. Nagyon szeretem a gyerekeimet es a felesegemet is. A legkisebbik 1 eves.

A felesegemmel eltavolodtunk egymastol es most mar nagyon nehezen birom. Folyton csak a gyerekekkel foglalkozik amit persze meg is ertek, de ha kis szabad idonk marad azt sem akarja ram forditani. A testiseget is teljesen visszautasitja. Nem tudom mit tegyek, mert tudom hogy nehez a felesegemnek, de nagyon elhanyagoltnak erzem magam mint ferfi. Nem tudom, hogy tudnak errol beszelni vele, mert o teljesen elzarkozik. Beszelgetni sem akar. Teljesen tanacstalan vagyok. Nem akarom elvesziteni vagy megcsalni ot, de nagyon nehezen birom, de nem csak a szex hianyt, de azt hogy egyaltalan nem foglalkozik velem es folyton csak kritizal..Probalok neki minel tobbet segiteni az otthoni feladatokban is kiveszem a reszem es a gyerekeket is rendezem, ugyhogy nem ez a gond..


Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


2019. okt. 2. 08:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Próbáltál erről beszélni vele? Értsétek meg egymás oldalát, és akkor tudtok javítani a helyzeten. 3 gyerek nagyon kimerítő tud lenni, és ha mellé még a háztartási tennivalók nagy része is rá hárul, akkor nem csoda, hogy hulla fáradt. A nagyobb gyerkőcök, ha elég idősek, mehetnének óvodába, hogy legalább pár órára ne 3 gyerekre kelljen figyelnie. Beszélgessetek, és biztos találtok jó megoldást.
2019. okt. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%

Te mit segítesz neki? Mennyi részt vállalsz a házimunkából, a gyereknevelésből?

Vagy elvárod, hogy mindent ő csináljon, te meg semmit?

2019. okt. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó! Írta, hogy kiveszi a részét a dolgokból. 😑


És ha lepasszoljátok a gyerekeket a nagyinak és elmentek kettesben valahová? Wellness, romantikus vacsi stb? Közben hátha meg tudnátok beszélni normálisan a dolgokat.

2019. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%
Pedig tényleg fontos, hogy mit jelent a kérdezőnek az, hogy kiveszi a részét. El szokott menni a gyerekekkel csak úgy anya nélkül, hogy a feleség is tudjon kicsit lélegezni? Mennyit bókol neki? Hogy mutatja ki azt, hogy fontos neki a nő? Vagy hogy még mindig tetszik neki, mint nő? Ezer kérdés van. Depressziós a feleség vagy más van a háttérben? Hogy kezdeményez szexet a férj? Hisztizve, hogy márpedig neki kell, vagy megteremti hozzá a lehetőséget és a kedvet? Ezt nem lehet így megválaszolni. Kicsit többet kéne írni.
2019. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

#3

Mondatértelmezés? Nem azt kérdeztem, hogy kiveszi-e a részét, hanem, hogy MENNYIRE, és hogy mit segít neki.


Mert az mit jelent, hogy "Probalok neki minel tobbet segiteni az otthoni feladatokban is kiveszem a reszem es a gyerekeket is rendezem,"?


Nem egyértelmű, hogy mennyit segít neki. Miben segít..stb.


Különben a párja nem lenne ennyire leharcolt, ha tényleg annyit segítene neki mindenben.

2019. okt. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

66%, kényszered van, hogy kapásból a férfiakat támadd?

Kérdező, adj ultimátumot a feleségednek, hogy vagy hajlandó társként, nőként is részt venni az életetekben, vagy kénytelen leszel elválni tőle.

2019. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
6: elég abnormális dolog szeretet helyett azonnal tönkretenni mindenki életét.
2019. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos nálunk ugyanez van és nem sikerült rajta javítani akkor sem mikor a gyerekek már nagyobbak lettek. Gyakorlatilag anyává változva elfelejtett nő lenni. Mindent próbáltam, de már a válást tervezem.


Kommunikáljatok erről, hozd tudomására hogy ez neked rossz, de ne hibáztasd, inkább keressétek együtt hogy mitől lehetne jobb. Nekünk nem sikerült, de szurkolok hogy nálatok összejöjjön!

2019. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
Na ezért nem lesz nekem három gyerekem soha. Szerintem nagyon kevesen képesek arra, hogy három gyerek mellett megőrizzék az intimitást, férfiként és nőként, ne pedig anyaként és apaként éljenek. Egyébként egyetértek azzal, aki azt firtatja, hogy mégis mennyit segít a kérdező a feleségének. Sok férfi a töredék energiát se teszi bele a háztartásba, gyereknevelésbe, de állítja, hogy ő segít. Amíg a feleségednek nem jut elég ideje önmagára, hogy újra nőként is létezni tudjon, addig nem fog változni a helyzet. Siránkozás helyett, megemberelném magam, nem esik le a gyűrű az ujjadról, ha átveszel jó pár feladatot a feleségedtől.
2019. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%

#7, tudod a férfi is ember, a "mindenki" egyenrangú része, és nem valami untermensch-jellegű képződmény, akinek kutya kötelessége mindenki más érdekét a sajátja elé helyezni. És miféle szeretetről beszélsz, amikor a Kérdező feleségének szemmel láthatóan egyáltalán nem fontos a Kérdező, egyáltalán nem viselkedik a párjaként, a társaként?

Persze nyilván a Kérdező tudja, hogy az életéből hány évet akar elpocsékolni amíg eljut oda, mint a #8-as, de azt tudnia kell, hogy közben ő minden nappal csak rosszabb helyzetbe fog kerülni, és nem jobba. De persze ez is olyan dolog, amit az ember maga tapasztal meg, nem mások tapasztalatából okul... én anno 4 évet herdáltam egy olyan kapcsolatra az életemből, amire a mai eszemmel max 4 napot adnék - mert én már tanultam a saját káromból. Vérmami-típusú kutyából soha sem lesz társ-típusú szalonna, ez van.

2019. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!