Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam kizokkenteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam kizokkenteni a felesegemet az anya szerepbol?

Figyelt kérdés

Harom gyerekunk van. Nagyon szeretem a gyerekeimet es a felesegemet is. A legkisebbik 1 eves.

A felesegemmel eltavolodtunk egymastol es most mar nagyon nehezen birom. Folyton csak a gyerekekkel foglalkozik amit persze meg is ertek, de ha kis szabad idonk marad azt sem akarja ram forditani. A testiseget is teljesen visszautasitja. Nem tudom mit tegyek, mert tudom hogy nehez a felesegemnek, de nagyon elhanyagoltnak erzem magam mint ferfi. Nem tudom, hogy tudnak errol beszelni vele, mert o teljesen elzarkozik. Beszelgetni sem akar. Teljesen tanacstalan vagyok. Nem akarom elvesziteni vagy megcsalni ot, de nagyon nehezen birom, de nem csak a szex hianyt, de azt hogy egyaltalan nem foglalkozik velem es folyton csak kritizal..Probalok neki minel tobbet segiteni az otthoni feladatokban is kiveszem a reszem es a gyerekeket is rendezem, ugyhogy nem ez a gond..


Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


2019. okt. 2. 08:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%
Az én férjem az utolsó filléréből is a gyerekeknek vesz valamit, mintsem magára költse, mert ennyire szereti őket. Legyen ez akár ruha. És egy normális családban ez a normális. Olvasva a válaszokat, összeteszem a kezemet a férjemért és nem csodálom, hogy ilyen sok a válás.
2019. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
67%
"Olvasva a válaszokat, összeteszem a kezemet a férjemért és nem csodálom, hogy ilyen sok a válás." - és ezt a kérdést is olvastad (meg a hasonló 25 milliót) ahol pont az vezethet el a válásig, hogy valamelyik felet (90%-ban a nőt) lerobbantani sem lehet a kicsikebaba alfeléről?
2019. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező.

Menj csajozni. Otthon az asszony és gyerek te meg tartasz szeretőt.

Mi ezzel a baj ?

2019. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
22: ha anyádat le lehetett volna robbantani rólad, akkor most nem itt írogatnál, hanem alulról szagolnád az ibolyát. Teljesen normális az anyai ösztön. Ja, hogy neked nem... Hát akkor ne szaporodj, azt kész.
2019. okt. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

Kezdj el vele úgy viselkedni mintha ő lenne a kisbaba. Add rá a ruháját,etesd meg,próbáld meg megfürdetni. Ha kérdezi miért vagy fura,ne válaszolj.

Utána hagyd ezt abba és folyamat kötekedj vele és fogd rá hogy elveszi tőled a gyerekedet,nem engedi hogy úgy foglalkozz a gyerekeddel ahogy te akarsz.

Majd dobd ki az összes evőeszközt a lakásból.

Mondd neki hogy valójában ő dobta ki az evőeszközöket,ezt is csak rádfogja.

Hidd el ezek után lesz más aggodalma is mint a gyerekek nyöszörgése meg a szaros pelenka :D

2019. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
85%
#24, az anyámat én robbantottam le sk magamról... az anyai ösztön meg akkor normális, ha az illető tudja a saját helyén kezelni... viszont az egyáltalán nem normális, hogy meg sem próbálja kontrollálni... azért baromira érdekelne, hogy az ilyen, az anyai ösztönnel mint általános felmentő körülménnyel takarózó nőszemély mit szólna, ha a férje is elkezdené kontrollálatlanul kiélni a saját férfi nemi ösztöneit, és minél több nőt anyává tenni??? Akkor egyből rájönne banyucika, hogy az ösztönöket kontrollálni kell ahhoz, hogy jól működjön?
2019. okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!