Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd már elegem lenni nagyon:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd már elegem lenni nagyon: Miért a külső alapján várnak az emberek azonnali vonzalmat?

Figyelt kérdés

Tehát az, hogy rám néz egy nő, meglát akár kép alapján interneten, vagy legyen szó, hogy kint vagyok az utcán, miért kell külső alapján lekoptatni valakit?

Az a baj, hogy most már tényleg a külső a fő szempont, hogy kinek ki jön be. Elszaporodtak a szép fiúk, senkinek nem kell most már az átlagos.

Basszus, régen úgy volt, hogy igen is kellett a másik megismerése, hogy elváljon, egyáltalán tudna e az egyik fél tetszeni a másiknak?

Miért kell folyton azzal támadni, hogy "nem vagy az esetem?" Senki nem tökéletes és ritkán van olyan, hogy a nők is tényleg olyannal jönnek össze, hogy az 100% az lenne amit keres.


Tudom, itt vagyok 31 évesen, tudom, hogy a szarnak se fogok kelleni, de az a saját saram.



2019. okt. 5. 17:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%

10-es, mert ez így van. Mivel a nőket mindig keményebben ítélték külső alapján, mi többet teszünk érte. Nem az van, hogy nem látunk csúnya pasikat átlagosnak, hanem nincsen annyi jóképű férfi, mint csinos nő, és nincs annyi átlagos férfi, mint átlagos nő.


És férfiként, ha nem vonzódsz a férfiakhoz, nem mondhatod meg, hogy neked ki átlagos. Teljesen más úgy "pontozni" valakit, hogy szexelni is kell vele, mint csak ránézni, hogy ja, ez helyes, de meg se csókolnám, hisz nem vonz a neme miatt.

2019. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%

Régen sem úgy volt, hogy a nő minden jöttmentnek adott esélyt, aki kicsit sem tetszett neki (kivéve, ha olyan közösségben élt, ahol a szar meg a még szarabb között tudott válogatni). Csak ott voltak közösségek, ahol organikusan ki tudott alakulni a másik megismerése, és így a "megszépülés". De senki sem időmilliomos, hogy éveket pazaroljon el ilyen "jaj, hát adok neki egy esélyt, mert olyan kis kedves"-re... és azért egy minőségi kapcsolathoz kell a fizikai vonzalom is.


Meg gondolom, te sem a ronda, neked nem tetsző lányokat szólongatod le az utcán, na. Nem a lenőtt hajfestésű, duci, pattanásos arcú, rondácska SPAR pénztáros Ildikék koptatnak le.

2019. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Engem csúnyának lát mindenki.
2019. okt. 6. 00:18
 24/28 A kérdező kommentje:

Amúgy most láttam a tinderes dolgot, badoon is, tinderen is mindenkit jobbra húzok. Általában csak azért, mert alapból kevés a pozitív visszajelzés. Tinderen 0. XD.

Badoon is kb hasonló a helyzet.

De igazából ha kevésbé tetszene valaki, próbálnék esélyt adni annak, hogy belsőre milyen. Nem egyszer lett volna ilyen, csak akik jobbra húztak sem álltak meg velem beszélgetni. Azt tapasztalom, hogy aki küllemre hozzám illene, azok is a jó pasikat keresik, és nem azokat, akik reálisan hozzájuk illenének.

2019. okt. 6. 04:46
 25/28 anonim ***** válasza:
70%
Neked nem a kinezeteddel van gond.. meg nem lattalak, de mar most nem vagy szimpatikus. A nok valami nagyon mast akarnak, eloszor a szemelyisegeddel kezdj valamit, utana johet a kulso is.
2019. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy nézel ki, de az itteni viselkedésed nagyon ellenszenves.
2019. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Na milyen viselkedés? Halljuk.
2019. okt. 6. 14:05
 28/28 A kérdező kommentje:

Tudom kicsit sok idő, de arra kérlek, ha már kritizálni van időd, akkor legyen időd meghallgatni, beletekerés nélkül.

Aztán meghallgattad, utána lehet dobálózni.


[link]


Én beszélek, csak kamera kép nélkül.

2019. okt. 6. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!