Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd már elegem lenni nagyon:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd már elegem lenni nagyon: Miért a külső alapján várnak az emberek azonnali vonzalmat?

Figyelt kérdés

Tehát az, hogy rám néz egy nő, meglát akár kép alapján interneten, vagy legyen szó, hogy kint vagyok az utcán, miért kell külső alapján lekoptatni valakit?

Az a baj, hogy most már tényleg a külső a fő szempont, hogy kinek ki jön be. Elszaporodtak a szép fiúk, senkinek nem kell most már az átlagos.

Basszus, régen úgy volt, hogy igen is kellett a másik megismerése, hogy elváljon, egyáltalán tudna e az egyik fél tetszeni a másiknak?

Miért kell folyton azzal támadni, hogy "nem vagy az esetem?" Senki nem tökéletes és ritkán van olyan, hogy a nők is tényleg olyannal jönnek össze, hogy az 100% az lenne amit keres.


Tudom, itt vagyok 31 évesen, tudom, hogy a szarnak se fogok kelleni, de az a saját saram.



2019. okt. 5. 17:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

Így volt ez régebben is, nem tudom miről beszélsz.

Másrészt meg te is külső alapján választasz, mint mindenki (aki megteheti).

2019. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
90%

Nincs ezen semmi meglepő.

Bizonyos nőkbe bele szeretnek, úgy, hogy egyszer látták őket. Azért, mert dekoratívak. A többi le van sz.. rva.

Ez ugyanaz, mint amin te csodálkozol.

2019. okt. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
10%
Egy átlagos, de ápolt igényes külső és egy zsíros hajú, fogatlan, kövér, igénytelen külső között elég nagy különbség van, úgyhogy ne hozzuk már fel példának ezt a te odamennél a kövér zsíroshajú Jolihoz, meg mit tudom én kihez.
2019. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a duci csajokkal, az se érdekelne, ha zsíros a haja, ha azon felül normális és kedves. Meg szeretne.
2019. okt. 5. 18:35
 15/28 A kérdező kommentje:

[link]


A csaj is megmondja, hogy baj van a mai csajozási és pasizási szokásokkal.

2019. okt. 5. 18:52
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kép nem mond el mindent, de ha élőben látok egy férfit, a kinézete, mozgása, viselkedése alapján pillanatok alapján eldöntöm, hogy bejön vagy nem, és utána, ha beszélgetek vele döntöm el igazán, hogy szimpatikus-e vagy sem.Igazából a külseje, ha átlagos, az rendben van, és ha intelligens a tekintete, van személyisége, érdekes, ha csak jól néz ki, de üres, sekélyes belül nem érdekel.
2019. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Srácok, mi a jó abban, ha valaki csak beéri veletek?

Jöttem már össze olyan sráccal, aki abszolút nem volt az esetem, de megszerettem, mert tök rendes volt. Viszont szexuálisan nagyon nem vonzódtam hozzá, mert külsőre nem jött be. Most ennek mi értelme van egyáltalán?

Olyan nőt kell találnod, akinek TE vagy a FÉRFI, akinek te vagy a legjóképűbb és legvonzóbb.

A férfiak is a szemrevaló nőket tartják vonzónak, miért is lenne ez a nőknél máshogy?

2019. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
23%
Még lepontozzák a válaszom, az igen! Akkor ezek szerint egy ápolatlan külső miatti előnytelen kinézet és egy ápolt de pl. arcforma miatt előnytelen megjelenés az ugyanaz. Gratulálok, birkák! Pontozzátok le ezt is, legyen egy kis örömötök!
2019. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Én már régóta úgy érzem, hogy hozzám senki nem vonzódik. Soha nem kaptam egy kedves megjegyzést se, hogy jól nézel ki.


Bocs, egyszer, egy részeg csajt megállítottam Szolnokon. Beszélgettünk, és azt mondta, hogy szerinte jó pasi vagyok, nem vagyok ronda. Persze, volt pasija a csajnak, aki ezerszer jobban nézett ki mint én.


Szerintem van az az ember, aki marhára nem kell senkinek sem. Sikertelen voltam mindig is, kétlem, hogy 31 évesen, bármelyik nőnek is egy sikertelen pasi kellene.

2019. okt. 5. 19:18
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Te az utcán bármelyik korban hozzád illő nőt leszólítod? Te mindenkit jobbra húzol Tinderen? Neked teljesen mindegy, hogy néz ki az, akivel randizol?


Nyilván nem. Akkor mástól se várhatod el.

2019. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!