Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarnak a 30as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a 30as pasik megállapodni?

Figyelt kérdés

A második párommal járok így,hogy se házasság ,se gyereket nem akar 33 évesen ,én meg már úgy érzem kifutok az időből ,30 után már én nem szeretnek

Mi a gond?


2019. okt. 10. 09:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezzel a válasszal szeritnem csak az időt akarja húzni. Lehet nem biztos a dolgában, vagy csak téged akar hitegetni, hogy így maradj mellette. Ugyanis aki tényleg szeretne valamit elérni az tesz is érte és nem csak halogat.
2019. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

> Na, megjöttek a vének.

Huszonéves vagyok. A vének ti vagytok; kivénhedt, frusztrált nők, akiket zavar, hogy a férfiak később esnek ki a társkeresési piacról.

2019. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség. Mindenki általánosít. Vannak 30-asok akik szeretnének megállapodni.


Csak nen mindegy, hogy kivel.


És 20- évesek is vannak ugyanígy.


Te nem találtál olyat aki meg akar, illetve aki veled meg akar.

2019. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

"40-es pasit keress,30-asok még csak dugni akarnak."

50-es éveimben én is csak azt akarok.

Van egy kollégám 60 körül elvett egy gyönyörű huszonéves nőt. Van két szép gyerekük. Azért a nőért lehet én is feladnám az agglegény életet. Volt családom, a kollégának is.

2019. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én messze nem mondanám, hogy nem akarnak megállapodni. Elég sok esküvőn voltam az utóbbi 2 évben, sehol sem volt még 30 felett se a férj (25-28-as korosztály).

Vagy nem jól választasz, mert csak hazudnak és valójában nem akarnak megállapodni, vagy ők nem választanak jól, mert bár akarnának családot, gyereket, de nem veled képzelik el ezt.

Párom 27 éves, de ha azt mondanám neki, hogy most már házasodni szeretnék, nem lenne ellene kifogása. Ahogy nekem se lenne ellenemre, ha megkérne, csak nem is olyan sürgős a dolog még számunkra, hogy a tettek mezejére lépjünk.

2019. okt. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%
És a 60 éves tata gyerekeinek milyen vele született betegsége van? Minimum többféle allergia :) ugyanis az apa kora is számít, hiába nem tetszik ez a férfiaknak. Ja és a huszas nő majd nem fogja csalni a 60-as férjét :D 30+ lesz, az meg egy 70-es vénember. Ettől függetlenül a pénze az fog kelleni. Aztán nyugger otthonba berakja a papit. Off téma, de ezt a sok hülye kommentet nehéz szó nélkül hagyni.
2019. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgyhogy kedves férfiak, próbáljatok ne addig válogatni, amíg nyugdíjba mentek :D
2019. okt. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én pl soha nem szeretnék gyereket, de ezt ismerkedéskor közlöm is tisztességesen, senkit nem vezetek meg. Volt, akivel emiatt nem is lett semmi és nem is bántam. Senki idejét nem rablom, de az én életem se akarja senki tönkretenni! Nyílt lapokkal kell játszani és nem “majd egyszerezni”. Ennyi. Azokat a nőket utálom, akik megrögzötten hiszik, hogy ez majd változik meg tőlük majd biztos akar az ember.

Férfi oldalról is gusztustalan hitegetni egy nőt viszont, hiszen ott az óra is ketyeg. Sosem tenném ezt senkivel.


Tehát: ismerkedéskor ez LEGYEN KÖZPONTI TÉMA! Ne aggódj, akit elijesztesz vele, azért nem kár. Ne várd meg az érzelmek kialakulását a témával, rögtön az első pár randin hozd szóba!

2019. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miért akarjanak megálapodni?

Sorold az érveket?

Mi szükségük lenne a nőkre, mint társra?

2019. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 mikeXxX ***** válasza:
5# És szerinted a 20 éves gyerekével is játszani kell 😂😂😂? Na neeee !
2019. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!