Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az vagy hogy egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az vagy hogy egy 28 éves férfitól már elvárják a nők hogy saját lakása legyen, autója, stabil jól fizető munkája?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
9# Az "ismim" és az "ezért vagyunk férfiak" egy hozzászólásban azért kicsit gáz. Ilyeneket a 13 éves csaj osztálytársaim mondtak.
2019. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

28 évesen volt 10 éve egy normális végzettséget megszerezni és munkát keresni. Nekem 23 évesen volt normális, stabil állásom úgy, hogy pályát váltottam és az egyik diploma után egyből elkezdtem egy másik szakot.

A lakás más kérdés, az nehéz dolog és nagyon meg kell fontolni szerintem... Nem tudom hibáztatni azt, akinek 28 évesen szülői segítség nélkül csak hitelre van otthona vagy csak egy szobát bérel valahol, miközben saját lakásra gyűjt.


De ha valaki 30 felé nem kezdi el kapizsgálni, hogy az idő bizony múlik és 5 éve ki kellett volna nőni a yolóból, az bizony eléggé röhej és személy szerint nem is az én színvonalam.

2019. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Diazepam ***** válasza:
0%
Valaki válaszoljon erre. Tegyük fel nő vagy, van saját lakásod, és elvárod hogy a pasidnak is legyen. Megismerkedtek, majd összeköltöztök. Mi történik? Odaköltözöl a pasid lakásába a tiedet meg eladod/kiadod miközben kb ingyen élsz a pasidéban? Neked meg közben kamatozik a bankban a 20millád, vagy ha kiadod jön a számládra 100 ezer havonta? Ez hol igazságos?
2019. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

13: nem, én pl a jobb állapotú ingatlanba költöznék a kettőnké közül, a rosszabbat meg kiadnám albérletbe és mivel együtt lakunk, élettarsi közösség lévén a bérleti díjból érkező pénz is közös kasszára menne, amivel valószínűleg annyi megkötésem lenne, hogy közös dolgokra menjen (nyaralás vagy közös lakás). Aztán ha a közös lakásra összegyűlik, kiadjuk a másik két saját lakást és megvan a passzív jövedelem mindkettőnknek.


Itthon is csak a rezsit fizetném, nála is fogom, csak feleannyit. Hülye, aki nem így csinálja szerintem. Egy lakás kiadása arra való, hogy az ember vegyen belőle idővel egy másikat vagy belefektessen valami értelmes dologba és ne 50 évesen sírjon a szája, hogy kevés a nyugdíj, miközben egy egész élet ott volt neki magának és esetlegesen a gyerekének is tartalékokat felhalmozni. Erre egy párkapcsolat vagy ha úgy tetszik, lakóközösség egy tök jó lehetőséget ad.

2019. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj gyerekek, hogy mások elvárásainak akartok megfelelni. Meg depresszióba rak, hogy valaki itt megmondja, hogy mennyi idősen hol kéne tartanod. Kit érdekel mit vár el meg szerinte hol kéne tartanod? Különböző emberek vagyunk, eltérő célokkal, eltérő habitussal, eltérő családi háttérrel. Egész egyszerűen nincs annak realitása, hogy 28 éves korodra saját hitelmentes lakásod legyen a saját erődből. Még mielőtt nekem estek, az öröklés, családi segítség nem saját erő.
2019. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég nagy gondok lehetnek annak a nőnek a fejében, amelyik egy 28 éves férfitól elvárja, hogy saját erőből ki tudjon fizetni egy lakást. Ha lediplomázik az illető, akkor kb. 22 éves korában tud elkezdeni dolgozni, így 6 év alatt kellene félretennie minimum 15 millió forintot.
2019. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

15-ös nem kell saját lakásod legyen de nem lakhatsz lakótársakkal fèrfiként.

Nem teheted meg egyszerűen,mert nem.

Minden nő huzza erre a száját ha nincs privát szférátok,egy idő után meg majd szépen rámegy a kapcsolat meg a szexuális élet,nem tudja magát elengedni.


Ebbe benne van,hogy egy FÉRFINEK ambícióinak kell lennie,ez az evolúció.

A nők tudat alatt a túlélő férfiakat keresik mert ők a férfiak.


Nem tudom mi van a mai fèrfitársadalommal elképesztő ez a teszetosza tedd ki hadd hűljön pali, sokszor a nők sokkal előbbre tartanak,pl 25 éves kislány projektvezető nagy cégnél.

2019. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Rockarc ***** válasza:

#13

Nalunk ez tortent. Ment a kozos kasszaba az alberletbol befolyo resz. Igazabol teljesen kozos kasszan voltunk.


43F

2019. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#13: Egy évig együtt laktunk az én lakásomban, a bérleti díj ment a közösbe, illetve a lakáshitelekbe. Mikor biztosan tudtuk, hogy együtt tudunk élni, érdemes közös jövőt tervezni, akkor eladtuk a két kis lakást, és vettünk egy családi házat, ahol a gyerekek is elférnek.

De szerintünk az összeköltözés egy komoly lépcsőfok, nem csak azért dobtuk esze a szennyest, hogy olcsóbb legyen lakótárssal a rezsi. Mint ahogy most divat.

2019. okt. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!