Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell neki ez a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell neki ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy 28 N ,és 29 F

Már 7 éve vannak együtt,5 éve élnek közösen,most a barátja kapott egy jó lehetőséget, Pesten vannak


A nő Veszprémi, most nyelvvizsgázik az órák minden nap délig vannak ( munkaügyin keresztül kap 105e Ft nettóba)

Mellette minden nap jár dolgozni 15-22 ig

Szombaton vasárnap felmegy a nő Pestre de ott is csak dolgozik ( kb 250at megkeresi így a nő)


Barátja Pesten dolgozik ő a jó ajánlattal amit kapott megvan a 290-310e Ft

Amit irtam az nem annyira lényeges ki mennyit keress csak felvázoltam a helyzetet


A helyzet a következő 7 éve vannak együtt de a nő folyton csak panaszkodik hogy nem kapott se egy gyűrűt nem kérte meg még a kezét


A szülinapja annyiból állt hogy a barátja rendelt neki egy pizzát kapott egy szál virágot pedig a nő szerette volna ha elmennek valahova mert hétvégére esett a szülinap


Most a szüleivel él mert vp vannak az órák meg a melója így otthon lakik a szülőknek segít takarítani, mosni főzni , besegít a háztartásba


Hétvégén amikor Pestre megy a nő folyton arra ér haza hogy a barátja semmit nem csinált a házban felhalmozza a mosogatót, a szennyes ruhákat ( inkább elmegy a pasi venni egy pólót de mosni nem hajlandó)

Szemetet ott gyűjti a sarokban tiszta undorító a lakás

Srác nem főzz inkább anyuka utazik 1 órát hogy a pici fia ne halljon éhen


A nő nem elég hogy otthon is segít még amikor felér Pestre takaríthat ki és a srác ráadásul olyan pofátlan hogy leellenőrzi a tányérokat hogy jól végezte e a mosogatás

Ha le mer ülni a nő picit pihenni megjegyzést tesz neki a férfi hogy mégis mibe fáradt el ennyire amikor ez neki fél órás takarítás lenne


A nő beszéltem már erről a férfinek hogy nem cseléd hogy folyton ezt csinálja,de nem ér el vele semmit

A férfi nagyon régi módi életszínvonalat képvisel miszerint megvan külön a női és férfi munkák + háztartások

Végezze el a nő azt ami az ő feladata


A nő folyton panaszkodik a barátjára és néha arra gondol milyen jó lenne szingliként


Egyszer megkérdeztem tőle hogy boldog ebben a kapcsolatban azt mondta hogy igen mert anyagilag támogatja a férfi sok segítséget kap tőle

Megjegyeztem hogy nem erről szól egy kapcsolat, de a csaj nem akar lépni mert szereti , meg már 7 éve együtt vannak


Szerintetek ez milyen kapcsolat?

Vagy csak nekem volt rossz hallgatni



2019. okt. 23. 06:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

"A nő Veszprémi, most nyelvvizsgázik az órák minden nap délig vannak ( munkaügyin keresztül kap 105e Ft nettóba)


Mellette minden nap jár dolgozni 15-22 ig


Szombaton vasárnap felmegy a nő Pestre de ott is csak dolgozik ( kb 250at megkeresi így a nő)"

Ez mondjuk nettó kamu, de nem is értem, hogy kapcsolódik a többihez.


A no tarsfuggo. Mindrgy neki milyen a partner, csak ne legyen egyedul.

2019. okt. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

Gyaníthatóan első szerelem (volt) vagy a nő önértékelése alacsony és emiatt nem mer lépni. Esetleg azt sem tudja a csaj, mi az hogy szeretni egy nőt és tisztelni.

Semmiképpen se sugalld neki, hogy ótvar a pali, de reflektálhatsz az elmondàsaira, vagy mondj olyankor konkrét eseteket, mit adtok, tesztek te és a párod. Ezzel segítheted, hogy felnyíljon a szeme. Különben a csaj egy dugható bejárónő marad, mint a pizza+rózsa mutatja.

Nekem emiatt égne a pofám. Akkor már kenyéren és vizen, de összespórolnám az étteremre valót, ha barátnőm vagy csak szeretőm van, és születésnapja lesz.

2019. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar egyedul lenni. Nem akarja megint elorol kezdeni valakivel mar ennyi idosen, megint felvazolni egymas eletet, ugyanazok a sablonok Ismerkedunk? Kedvenc hobby? Szeretem a sajtot, 14 evesen elvaltaka szuliem...áh

Azt inkabb ugy van vele hogy jo lesz ez.

2019. okt. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen ez az első szerelme
2019. okt. 23. 07:16
 5/25 A kérdező kommentje:

Az összeg nem kamu én ajánlottam neki a sulit ők ki akarnak menni külföldre


én is itt tanultam itt végeztem 1 éve képzeld tényleg nettó 105 kapsz azért hogy tanulhass



Én is meséltem pár dolgot neki a kapcsolatokról mi 5 éve vagyunk együtt mondtam neki hogy a párom minden nap 2x felhív ha melóba szünet van, érdeklődik hogy vagyok, van hogy hetente meglep apróságokkal, ha valamit szeretnék és nem tehetem meg hogy megvegyem magamnak de a párom látja rajtam az hogy hu de szeretném és megajándékoz vele


A csaj reakciója az hogy nekik is így indult a kapcsolat de kb 3 év után ezek eltűntek


És látja a példát hogy mi se tinik vagyunk nekem ez a 4ik kapcsolatom és 5 éves

De valahogy nem tudok hogy hatni rá hogy belássa hogy neki ez nem tesz jót a jövőben

2019. okt. 23. 07:21
 6/25 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok tudom milyen előről kezdeni

Nekem már ment tönkre egy 6 éves kapcsolatom

2019. okt. 23. 07:24
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Ez csak egy kamu kérdés, ahol lehet szidni a nőket.
2019. okt. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hogy miért kell neki ez a kapcsolat: megfejthetetlen. Viszont belement, ráadásul 5 éve együtt is élnek, tehát el is fogadta ezt a felállást. Felnőtt nő, kívülről nem kell beleszólni, élje mindenki a saját életét és jöjjön rá ő maga a saját hibáira, gyengeségeire és javítsa ki önmaga. Kívülről senkit nem lehet ráébreszteni semmire.
2019. okt. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
A saját lakásomat se magam takarítom, eszembe nem jutna másét.
2019. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

8: " ráadásul 5 éve együtt is élnek"

A nő a szüleivel él.

2019. okt. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!