Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két mimózalelkű embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két mimózalelkű embernek lehet sikeres párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Én nagyon lelkis vagyok, olykor nagyon magamra tudok venni mindent, utálom megbántani a másikat, erősen empatikus vagyok és segítőkész, akivel ismerkedek, az szinte ugyanez. Nagyon sok mindenben jól kijövünk, mindenről órákig elbeszélgetünk és végighallgatjuk a másikat.

Két bántásra visszahúzódó ember mennyire alkothat egy párt és mennyire lenne sikeres egy ilyen párkapcsolat?



2019. okt. 26. 23:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet sikeres, de hogy egyik sem fogja segíteni a másikat, az is biztos. Az ilyen kapcsolatban nem lesz húzóerő, nem lesz támasz, max egymás vállán fogtok sírni, ha épp valaki megbánt. Nem lesznek szakmai sikerek és nem lesz előrelépés, mert mind a ketten nyámnyilák vagytok. De sok boldogságot, ha nektek erre van szükség.
2019. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ok, az tény, hogy a hasonló a hasonlóval a gyakorlatban sokkal jobb és hosszabb életű, mint az ellentétek. De!


Ez inkább akkor igaz, ha van is mit tanulni a másiktól, és a hasonlóság valóban csak hasonló gondolkodásmód. EZ egy ideig valóban pozitív és segít, de ha ez azt jelenti, hogy tényleg tök egyformán reagáltok helyzetekre, az ugyanolyan rossz, mint az ellentéteknél.



# 7-es elírta a real life példát, hogy néz ki ez a gyakorlatban. -Már ha hosszabb időre sikerül a dolog.

Pontosan ez szokott lenni.


Barátnőm példája: ő is ilyen mint te, és a párja most 1-2 éve egy ugyanilyen mimózalelkű, alárendelődő fiú lett...


Elég érdekes volt látni sokáig, hogy alakulnak a dolgok. A vége az lett, hogy barátnőm lett az irányító(!!), ami már önmagában hihetetlen.


Lényeg a lényeg, hogy igen, mindig idomulnak egymáshoz a párok, és igen, az egyik irányítóbb szerepbe fog kerülni - vagy kényszerülni-..

Személyes véleményem szerint jobb esetben ez a pasi lesz, másik esetben ha a csaj, abból lesz az, amikor a pasi full papucs és önállótlan, mindig az van, amit az asszony mond stb. (Most eszembe jutott még egy házasság.. gondolom nektek is ilyen ismerősötök. :) )

2019. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Vannak azóta fejlemények? Hogy működtök együtt?
2019. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

En is ugy latom mint 12.

En nagyon önallotlan bizonytalan csendes magat megvedeni nem tudo pancser nö vagyok kb.

Megismertem egy detto hasonlo sracot.

Milliot lelkiztünk, orakhosszat dumàltunk mindig de annyira csendes rendes srac hogy a ffit kb soha nem lattam benne.

Rengeteg helyen voltunk kiabranditoan hatottak ram olyanok pl amikor beszolt nekem egy ffi en elkezdtem terelni a sraccal lehozni öt az agressziorol(nem tetszett neki ahol ülök random rámszàllt), aztan szépen beszelgettünk, elment.

Es közben mit latok? A "lelki tarsam"a szitu alatt csendesen elhuzodik mintha nem is velem lenne, megnemul, "menekül"a szitubol, full magamra hagyott hogy oldjam meg en azzal az idegen sraccal, akiröl amugy nem azt kell elkepzelni hogy mindjart behuz tipus, csak ugy fogta magàt es kötözködött de kezelhetö.(mint pl amikor boltban sorban allasnal beledköt vmi öregasszony, röviden gyorsan el lehet intezni)


Szoval nem hogy nem volt kèmia iranyaba reszemröl de sok esetben le is lombozott rendesen mekkora balfék.


Tényleg kialakult köztünk olyasmi mintha en lennék a dominans, en, akinek inkabb van szüksege olyanra aki felkarolja, "tutulgatja", esetleg iranyitja vagy tàmaszra tenyleg egy incifinci kisegér tipuskent bele voltam kenyszeritve olyan szerepbe hogy joforman én àpolom az ö lelkét, en erösitem öt, en segitem öt talpra àllni (amugy sikeresen is miattam leszokott a cigiröl kitanult plusz szakmàt kiprobalt masik varost stb -en motivàltam anyja helyett is anyja voltam).


Kb örök "baràtom"volt a szo jo ertelmében, en is szamithattam ra ha kellett.

Kb 15-25 èves korunkig ez ment,azaz 10 éves kapcsolat.


Egyszer megnyiltam ugyan irànyàba de totàl lehozott amit mondott elsö csók utàn. Kapasbol vissza is vettem magambol.


Azutan lett egy komolyabb bnöje es egy pillanata alatt kidobta ezt a 10 évet az ablakon arra hivatkozva hogy nem akar velem beszelni sem nehogy feltekeny legyen a nöje.

Nos ez hatalmas pofon volt. Hogy ennyit jelent neki 10 ev, meg amiken keresztül mentünk, még JO hogy nem jöttem vele össze! Képes a sajat baratait egyszerüen kidobni, attol mit lehetne varni kapcsolatban? Jön majd egy heppje hazassagban is hogy ö mostantol kizàrja a pàrjàt lakasbol, mert vki azt mondta??


Szoval ekkor jött le nekem az hogy jellemtelen, soha senkiert nem àllna ki, mindig a könnyebb kockazat mentesebb utat vàlaszto ember. Es azert egy hazassag màr eleg komoly ahhoz hogy olyat kell valasztani aki a csaladjaert a tüzön vizen at is kitart mert nem setagalopp az elet.

A mimoza lelkü ffiak nem azok akik tüzön vizen at kitartanak, bajban megfutamodnak, önmagukèrt sem, ugy a szeretteikert sem àllnak ki maximàlisan, csak amig minden jol megy.


Talàn annyi önismeretem lett hogy nàlam is vannak mimozàbbak az biztos.

2020. febr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*szoval tenyleg belekènyszerültem en egy dominans szerepbe, ugy, hogy en nem vagyok valojaban az es ez kiabranditoan hatott is ram nagyon. Nem vagyok kèpes papucsokban ffit latni (mas nö persze képes ra, en nem).tovabbra is olyan ffi volt az àlmom es kapcsolataim is ahol a ffi volt az iranyito es tàmasz es erö.
2020. febr. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*ja, es ha egyszer majd "vissza akarna hozzam jönni", nem biztos egyàltalàn az, hogy ott leszek neki.Mindezért.
2020. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

*még azt is le kell irnom, egy sztorit, hogy mindezzel ellentétben a dominàns baràtom akivel jàrok:


Külföldön ejszaka a cigiautomatahoz személyi kell boltok nem voltak nyitva.

Baratommal bementünk vmi kocsmaszerüsegbe ott volt automata es segitseget kellett ez miatt kerni vmi külfölditöl. Baratom azt mondta kint megvàr.

En probaltam ennél annàl mivel kis hely igy màr mindenki tudta mit szeretnék, mindenki lesz.rt, senki nem segitett. Mivel aokaig idöztem baratom bejött hogy mi van màr. A hely masik végéböl atszoltam neki kepzeld senkinel nincs személyi :D senki nem segit, ez nagy!

Ahogy meglàttàk a baràtom (pedig huszonpàr éves sràc),es hallottàk amit beszelünk mert ugy a hely egyik végéböl a masikba kommunikàltunk mert ö bejaratnal volt en hàtul, nem hittem a szememnek, de szinte mindenki egyesével pattant fel, a pultos el kezdett nyalni, kezet fogtak vele, többen jelentkeztek hogy segitenek az atomatànal söt megveszik a cigit!!kifizetik ök!


Es a baràtom CSAK annyit tett hogy megjelent es megkerdezte mi van. Es erre.


Nah ez a tekintély kell nekem egy ffiben, ill egyszerüen csak, hogy szimplan ffi legyen.

2020. febr. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!