Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni nőgyűlölők gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nőgyűlölők gondolkodtak már azon, hogy szakemberhez forduljanak? - egy teljesebb élet reményében.

Figyelt kérdés
Mert úgy gondolom komplexen kellene feltárni a problémát. Mást is megcsaltak vagy utasítottak el, még sem lett belőle. Ez is csak egy tünet, hogy baj van. Mindenkinek jobb lenne, napi szinten olvasni a betegebbnél betegebb ideáikat.

2019. okt. 28. 11:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
Nem gondolkoznak ezen mert mint láthatod nem fogják fel, hogy a nőhiány nem maga a probléma, csak egy tünete a valós problémának. Ami pedig az a rengeteg pszichológiai, lelki defekt amivel rendelkeznek.
2019. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

10. A szakember nem ad nőt, mert nem az a feladata. Az a feladata hogy elvezesse őket, segítsen elérni egy elégedettebb, teljesebb életszemléletet, ami mindenképp prosperáló lehetne számukra ha van nőjük ha nincs.

Mert ez a kulcs, a hosszútávú kiegyensúlyozottság, aminek nem lehet egyetlen feltétele "a nő megszerzése" - akiket mellesleg mélységesen lenéznek. Párkapcsolatra alkalmasak szerinted? Minden megoldódna egycsapásra ha ott teremne hirtelen egy számukra ideális nő?

2019. okt. 28. 13:16
 13/27 anonim ***** válasza:
79%

Nőt ADNI, BIZTOSÍTANI?

Nem zavar, hogy élő, saját akarattal rendelkező emberekről és nem árucikkekről / tárgyakról beszélsz?

2019. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%
kivétel, ha árulja magát.
2019. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
30%
12! az ember társas lény, neked semmi jogod ahhoz, hogy el döntsd ki mit érdemel meg! hidd el nekem, hogy minden megadatott nekem, nőt kivéve, de súrolom azt a határt, hogy belenyugszom és csak magamnak éljek. Kicsit unalmas lesz. De ahogy egyik 60 éves ismerősöm mondta "én nem akarlak sem rábeszélni, sem lebeszélni, de én csalódtam! nagyot csalódtam!". Mindig optimistán tekintek a kialakult helyzetekre. Talán az öregnek van igaza! Csalódástól óvom meg magam.
2019. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%

#14-es, tehát te azt mondod, hogy az, aki "árulja magát", az számodra onnantól nem ember?

És ez vonatkozik azokra az ázsiai gyerekprostituáltakra is, akiket a családja kényszerít erre? Vagy a trafficking áldozataira is, akiknek elszedik az útlevelét, bezárva tartják, és rendszeresen verik?

2019. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ahhoz pedig, hogy a nőt ne tekintsem egy nagy számnak eljárok majd prostihoz, mert olykor piedesztálra emelem őket, pedig ugyanolyan lények, mint bárki. Talán az is baj, ha udvarias az ember.
2019. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ki számít nőnek?
2019. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16%
16 ha magát árulja! Tudsz szöveget értelmezni? Jössz nekem a gyerekprostitúcióval? Az orosz ukrán háborút nem akarod belekeverni? Vagy a migránshelyzetet?
2019. okt. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Pl. olyan is előfordul, sajnos nem is ritkán, hogy anya árulja magát azért, hogy a gyerekét, akit nevel, el tudja tartani.
2019. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!