Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni nőgyűlölők gondolkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni nőgyűlölők gondolkodtak már azon, hogy szakemberhez forduljanak? - egy teljesebb élet reményében.

Figyelt kérdés
Mert úgy gondolom komplexen kellene feltárni a problémát. Mást is megcsaltak vagy utasítottak el, még sem lett belőle. Ez is csak egy tünet, hogy baj van. Mindenkinek jobb lenne, napi szinten olvasni a betegebbnél betegebb ideáikat.

2019. okt. 28. 11:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem aki el jár ilyen helyekre, az azt nézi, hogy milyen az illető családi helyzete? A férfiak úgy választanak, hogy ő gyerekes, hozzámegyek, mert pénz kell neki, hogy kaját vehessen? :D

"Jajj szegény szüksége van a pénzre ezért hozzá megyek megdugni!" XDD

2019. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
31%

Ne keverjük már az ok-okozatot. A nőhiány az OK, a kialakult mentális problémák pedig az EREDMÉNY (depresszió, szorongás, frusztráció, kisebbségi komplexus, önbizalomhiány, nőgyűlölet, letargia, stb).


A nőhiány hátterében pedig olyan problémák állnak, amik nem megoldhatóak szakemberrel. Ha valakinek nincs vonzereje, onnantól kezdve csinálhat akármit, nem fog tudni segíteni a helyzeten. Hiába lesz kommunikációs készsége, hiába lesz szociálisan fejlettebb vagy vesz új ruhát.


Most gondolj bele, ha veled nyers húst akarnának etetni. Lehet akármilyen jó a vendéglátás, tálalás stb, nem fogod megenni.


Az "itteni nőgyűlölőknek" egyszerűen arra lenne szüksége, hogy ne rúgjanak beléjük az emberek úgy, ahogy például az ilyen anonim fórumokon is teszik a felhasználók. Had vezessék le a negatív érzéseiket itt. Úgy normálisabbak lesznek a való életben. Talán még meg is nyugszanak. Ne adj isten, még egy kicsit nő az esélyük is, hogy kimásszanak a gödörből.


Persze tudom, hogy az olyan lényeknek, mint a kérdező, szükségük van arra, hogy többnek érezzék magukat másoknál; de mivel ennek nincs valóságalapja, ezért inkább keresnek egy elesett réteget, akiknek a szidásán keresztül megadhatják maguknak ezt az érzést.


Ha valakit tényleg empátia és emberbaráti szándék vezérel, az úgy tud segíteni ennek a rétegnek, ha nem cseszegteti őket.

2019. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22-es aranyos vagy. Azt írod nyugodtan hagyjuk őket. "Hadd vezessék le a negatív érzéseiket itt [a nőgyűlölők]. Úgy normálisabbak lesznek a való életben." -

vagyis a nőkre nyugodtan írhatnak bármit, azoknak fapofával neutrálisan kell(ene) kezelniük, mindenféle ellenérzés nélkül. Nem tudom erre hányan képesek... :)


Én a segítség kérést javasoltam, mint kitörési lehetőséget (ha ezt te támadásnak vetted erről én nem tehetek) te nem javasoltál ellenben semmit, csak azt, hogy hagyuk őket békén. (...)

Már ugyan leírtam, de leírom újból, hogy ha nem is tudnak a *kinézetükön változtatni, a nézőpontjukon viszont már igen. Ez lehetne az első lépés amit tehetnének magukért.

* Ezek közül a srácok közül sok még csak nem is igénytelen vagy csúnya, hanem megszólalni nem mer, itt is volt aki bevallotta, hogy ő maga futamodott meg amikor helyzet volt annyira sokkot kapott.

És pont erre való a pszichológus, egyáltalán mem légből kapott javaslat ez. Sokat segítene az ön és mások elfogadásában, önismeretben ami hasznukra vállna az élet minden területén nem csak a társas kapcsolatokban.

2019. okt. 28. 18:08
 24/27 anonim ***** válasza:
27%

Hát persze, el is felejtettem, hogy ez egy anonim fórum, amelynek természetéből adódóan mindenki látott már mindent. Itt mindenki tud csúnya csóró férfiakat, akik mégis sorra dugják a nőket, mindenki párkapcsolati és pszichológiai szakértő és persze mindenki abszolút tisztában van vele, hogy más emberek, akikről azt se tudják kicsodák, hogyan éljék az életüket.


Azért olyan szívesen megnézném, hogyha az itteni lúzernek titulált incelek holnaptól olyan vonzerővel rendelkeznének, mint Ryan Reynolds, akkor is megmaradna-e a "személyiségbeli problémájuk. Gyanítom, hogy pár hét alatt megoldódna ez, amikor folyamatosan kapnák a környezetüktől a pozitív visszajelzéseket.


Ahogy mondtam, az általad felsorolt problémák az eredmények. Sokan mondják, hogy még csak nem is néznek ki rosszul.

Hát ez aztán biztos így van...

Csakhogy ezt nem ők döntik el, hanem a nők. És a nők eddig úgy döntöttek, hogy nem kellenek. Lehet, hogy ők maguk nem látják magukat rossznak - de az nem jelenti azt, hogy ez valójában is így van.


A pszichés problémák nagy része nem veleszületett, hanem a kudarcok eredményeképpen kialakult. És először ezt kell feldolgozni. A feldolgozás módja pedig az érzelmek megélése.


Szóval igen is azt mondom, hogy dühöngjék ki magukat itt, vagy hasonló keretek között bárhol, amíg nem ártanak vele másnak. Nem kötelező elolvasni, kommentálni meg pláne nem.


Majd ha te is éltél pár évet önkéntelen(!) cölibátusban, akkor talán megérted.

2019. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

A kudarcok sem legalizálják a gyűlölet keltést. Nem papokról van szó, nincs kényszercölibátus, hiszen bárhol tudnak a fiúk nemi örömökhöz jutni ellenszolgáltatás fejében. Egyébként arra válaszolj kérlek, ha annyira lenézik a nőket ahogy itt leírják akkor miért kell mégis nekik?

"Az a baj, hogy nem kapnak nőt."

2019. okt. 28. 20:42
 26/27 anonim válasza:

Imádom ezt a picsogást, amit le tudtok művelni.

#24es, baromira nincs igazad ebben. Általában az ilyen nőgyűlölő férfiak azok, akik nem magukban keresik a hibát, nem próbálnak fejleszteni a személyiségükön, hanem az összes negatív gondolatukat, csalódottságukat a nőkre hárítják, a nőket okolják, hogy minden nőnek csak a pénz, a luxus, a 10/10-es test kell, de hogy magukban keressék a hibát addig már nem jutnak el. Nemtől függetlenül fontosnak tartom azt, hogy az önértékelésünk rendben legyen, legyünk tisztában a pozitív illetve negatív tulajdonságainkkal, és ha van min változtatni, akkor igyekezzünk fejlődni. De nem csak azért, hogy legyen párunk, hanem önmagunk érdekében. És a kérdező gondolom erre gondolt, hogy egy szakember segítene feldolgozni az eddigi csalódásokat, továbblépni és fejlődni. De aki csak arra képes, hogy sírjon, meg picsogjon, mindent a másik félre kenjen, fröcsögjön róla, az ne várjon mást az elutasításon kívül szerintem. Persze nyilván vannak bunkó, alja nők, aranyásók... Stb, ahogy ennek a férfi megfelelője is megvan. Azt a réteget kell megcélozni, aki nem ezekhez tartozik, mert bőven vannak rendes nők, akiknek nem a pénz még a külső a fontos... Csak észre kéne őket venni.

Ja és még annyi, hogy a depresszió stb, a visszautasításokból fakadnak, legalábbis a csalódásokból. De akit 100 nő visszautasít szerintem ott inkább a fejben van a baj és nem a másik féllel. Én nagyrészt azt figyeltem meg, hogy ezek a férfiak elég felszínesek, agresszívak, egyáltalán nem nyitottak a másik fél gondolkodására (persze ez csak egyéni tapasztalat, nyilván nem mindenki ilyen).

Persze, ez egy elég széles téma, egyénfüggőek a problémák, hogy mi miért alakul ki, a gondolkodásmód, de szerintem abban egyet lehet érteni, hogy a fejlődés (érzelmi, testi szinten), a harmóniába kerülés az egyénnek önmagával sokat dobna az önbizalmán is, meg a kisugárzásán is, és akkor az emberek is máshogy tekintenének rá.

Tudom, hogy le leszek pontozva, nem érdekel, aki az építő kritikát nem képes befogadni, azzal nem tudok mit kezdeni.

2019. okt. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Huh gyerekek... Ennyi ostobaságot, amit a hozzászólásaitokban összehordtatok, fájdalom olvasni. Komolyan mondom, menjetek el motivációs trénernek, mert a bullshit szövegeitek felülmúlják Szabó Péterét. Annyira látszik, hogy soha nem voltatok ilyen helyzetben és halvány lila fingotok sincs a témáról.


Prostitúció igénybevétele: Normális vagy? Gondolkozol egyáltalán, mielőtt írsz? A férfiaknak nem csak úgy a szex hiányzik, hanem amit a szex képvisel. Hogy VÁGYNAK rá. A szex a férfiként való legmagasabb szintű elfogadásod. És ezt egyetlen prosti sem fogja megadni neked. Hogy önmagad miatt vágyik rád, vonzalmat érez irántad. Mehetsz te prostihoz, de attól az még nem változtat azon a tényen, hogy őszinte vágyat egy nő sem érez irántad. Ezért a te férfiként való értéked pontosan NULLA.


És ebből következik, hogy maga a "nőgyűlölő" kifejezés is téves. Mert az incelek igenis szeretnének nőt. Nem csak dugni akarnak önmagában. Hanem érezni akarják, hogy az adott nő őket választja, értéket lát bennük. Ők is együtt akarnak lenni egy nővel.

Ők azt gyűlölik, hogy ezt nem kapják meg. És igen, emiatt haragot éreznek, dühöt, frusztrációt. A nők ösztöneiken alapuló párválasztási stratégiáját gyűlölik.

Meg persze a többi férfit, aki felé vonzódnak a nők. Az irigység szül gyűlöletet. De ezzel nincs is semmi baj, természetes emberi érzelem.


Önértékelés, önbizalom, blablablablabla. Ez mind külső megerősítésekből származik. Egyetlen egészséges csecsemő sem jön világra önbizalomhiánnyal, önértékelési gondokkal. Ez kialakul az évek alatt, ahogy egyre inkább előtérbe kerül a szexuális érdeklődés - és ezzel együtt egyre inkább a kudarcok sorozata. Ezt SEMMILYEN terápiával nem lehet pótolni. A nőkhöz való önbizalmat a nőknél való sikerek adják. Kinek lesz több önbizalma? Aki 20 éves korára tíz csajjal volt, vagy aki 20 évesen még szűz? Na ugye, hogy ugye...

Az előző hozzászólásomban már kifejtettem, hogy ami felé nem érzünk vágyat, azt akárhogy kínálhatják, nem fogjuk kívánni. Ezt nem részletezem újra, aki akarja, az fel tudja fogni.


"Picsogás, nyígás, rinyálás stb"... Tipikus megmondóemberes degradáló kifejezések,szándékosan sértő módon. Rosszindulatról árulkodik, a használójának általában egy jópofa nyílt törést szoktam kívánni. De ne tessék orvoshoz menni vele. Mit picsogsz? Fáj a törés? Tegyél érte, hogy ne fájjon! Menjél terápiára, foglald el magad, ne figyelj a törött csontra. Légy pozitív! Fejleszd inkább az egészséges porcikáidat, eddz az ép tagjaira! Na ennyit érnek ezek a tanácsok... Csak az incelekhez nincs orvos, aki ténylegesen segíthetne.

Na de akkor elárulom koma: a "nyígás" és a többi nem csak úgy jön. Gondolom azt elképzelhetetlennek tartod, hogy az incelek ezen már mind végigmentek. Könyveket olvastak, videókat néztek, előadásra mentek, talán még terápiára is. Ne adj isten még a külsejükön is próbáltak változtatni. Új haj, új ruha stb.

Mert ha hiszed, ha nem, rinyálni sem jó. A tehetetlen düh nem jó érzés. Hidd el, ők örülnek ennek a legkevésbé. Csakhogy amikor az ember mindent megpróbál - márpedig az incelek többsége tényleg mindent megpróbál, lévén, hogy a legfontosabb ösztönüknek, motivációjuknak, boldogságforrásuknak akarnak eleget tenni - akkor mit tud csinálni, ha ez is kevés volt? Hát jóhogy legalább a feszültségüket megpróbálták kiadni.


Na én ezt a vitát befejezettnek nyilvánítom. Minden újabb hozzászólás már csak betűpocsékolás lenne. Ha csak egy incelhez is eljutott az üzenet, már megérte (ha valamelyikőjük úgy érzi, írjon nyugodtan privátot).

2019. okt. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!