Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosnak számít az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnak számít az a nő aki havonta 80-100 ezret költ magára és milyen férfiakkal célszerű ismerkednie?

Figyelt kérdés

Ebbe az összegbe ruhák, smink, szépségápolás, fodrász, kozmetikai kezelések számítanak bele.

Átlagosnak ennyi pénzt költ a megjelenésére.

Aki írna külön edzést, olyan társasházban lakik ahol van uszoda és szauna amit a lakók használhatnak, igy ez nem kerül plusz költségbe.


2019. nov. 3. 21:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
Én elég jól keresek, az átlagfizu többszörösét, de a barátnőm nem sminkel, nem hord drága cuccokat, és ékszereket sem. Kozmetikusnál nem volt kábé a szalagavatója óta. Nekem ez tök vonzó, mert így érzem vele jól magam. Tudod, ezekre nem biztos hogy szükséged van, inkább magadat fejleszd, ne a külsődet.
2019. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi ésszel hogy kereshetsz annyit, hogy ezt megengedheted magadnak? Úgy értem, hogy halvány fogalmad sincs az átlagfizetésekről?
2019. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Miért akkora összeg ma 100.000 forint személyes kiadásokra?

Havi 450.000 forintot keresek mivel nagykövetségnél dolgozom titkárságon és euróban kapom a fizetésem. Ezért is szoktam sűrűn utazni külföldre.

A lakást 2010 vásároltam amikor padlón voltak az ingatlanárak, és szinte mindenen az eladó tábla lógott.

2019. nov. 3. 21:52
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Végülis nem olyan sok, ha annyit keresel, de én biztos nem költenék ennyit ilyesmire, pedig bőven megtehetném.
2019. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
29%

500 felett keresek, kb ennyit költök magamra egy hónapban, bár talán kicsit okosabban (minek vásárolnék külföldön, ha itthon ugyanazt olcsóbban kapom meg?). De igazából mindegy is. Nem átlagos összeg. De sajnos egy bizonyos kor felett sok pénzbe meg időbe telik, hogy egy nő nézzen ki valahogy.


Olyan férfiakkal ismerkedj, akik tetszenek.

2019. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%

Az oké, hogy megteheted csak annyi baj van vele, hogy ennek a nagyrésze tényleg felesleges pénzszórás (férfi szemmel pláne). Igazából érteni se értem, hogy mire költesz ennyit, én is gyakran szórom szépségápolásra meg ruhákra de azért havonta 100 ezret életemben nem költöttem ilyen célra hiába tartok ott anyagilag. Még ha mindenem elfogy otthon meg veszek pár cuccot ami tetszik akkor is megáll maximum 50-nél a történet.

Inkább ez a taszító benne, hogy veszel egy csomó felesleges szirszart és nagyon kétlem, hogy a felét is használnád. Egy érett, felelősségteljes embernek ez nem lesz vonzó, sőt. A férfiaknak ez kifejezetten taszító lesz mert elhiheted, hogy teljesen mindegy nekik, hogy a ruha ami rajtad van 5 vagy 50 ezerből jött ki. Smink nélkül meg százszor jobban tetszel bármelyiknek, nagyon tudják utálni ha mindenfélét kenegetsz az arcodra. Szóval nem az a baj konkrétan és nem az a taszító, hogy költesz magadra havi 100 ezret. Hanem az amire konkrétan költesz, amennyi felesleges dologra szórod a pénzt. Ha már közös célokért kell valakivel dolgozni és pénzt befektetni akkor ez nem lesz így működőképes.

2019. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Van amikor vásárolok kisebb dolgokat, de van amikor egy táskát vásárolok 450 € vagy egy cipőt 200 euroért, ruhát 100€. És ez nem a luxuskategória csak sima prémium, ami mondjuk a magyaroknak már luxusnak számít. Ez az összeg éves bontásban jön ki havonta, mivel vezetem a kiadasaimat, igy tudom mire mennyit költők.
2019. nov. 3. 22:30
 18/32 anonim ***** válasza:
80%
Ezekkel sem az a baj, hogy luxus vagy nem engedhetik meg maguknak hanem hogy egy értelmes ember átlátja, hogy azért a 130 ezres táska már hatalmas átbszás ahol nem a termékért, hanem a márkáért fizetsz. Annak a 100 ezres táskának az előállítási költsége ugyan úgy 10 ezer forint mint a nem márkásnak. Én megértem, hogy sok ember nem jártas ezekben és simán elhiszik, hogy ha egy ruha 30 ezer akkor ő minőséget vásárolt, de ez ettől még tényleg nagyon taszító lesz egy olyan embernek aki képben van a világ és a marketing dolgaival. És ehhez se kell atomfizikusnak lenni, aki vásárolt már mondjuk olcsóbb és drágább ruhákat is és rájött, hogy hát bizony az olcsóbbat ugyan úgy 2 évig tudja hordani mint a drágábbat annak már nevetséges lesz ha valaki ilyesmire költ.
2019. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Ok, innentől troll vagy.
2019. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

Ez hol átlagos?

Szerintem olyan férfiakkal célszerű ismerkednie, akik maguk is sokat költenek a külsejükre. Ugyanis szerintem egy átlag pasi nehezen viseli, ha a barátnője csak a külsejére havi 100 ezret költ.

Én is nő vagyok, az általad megjelölt összegnél többet keresek jelenleg, de a büdös életben nem költenék ennyit külsőségekre. 450 euro egy táskáért? Ennyi pénzből inkább elmegyek egy hosszú hétvégére kirándulni valamerre. És akkor azt csinálhatom a párommal...

2019. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!