Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagosnak számít az a nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosnak számít az a nő aki havonta 80-100 ezret költ magára és milyen férfiakkal célszerű ismerkednie?

Figyelt kérdés

Ebbe az összegbe ruhák, smink, szépségápolás, fodrász, kozmetikai kezelések számítanak bele.

Átlagosnak ennyi pénzt költ a megjelenésére.

Aki írna külön edzést, olyan társasházban lakik ahol van uszoda és szauna amit a lakók használhatnak, igy ez nem kerül plusz költségbe.


2019. nov. 3. 21:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%

A fizetésed negyedét ilyenre szórod el minden hónapban. Ez egyszerű ostobaság.

De nem lesz gáz, a legtöbb férfit jobban érdekli a külsőd, mint az eszed.

2019. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%
Ha te életedben a pénz ennyire központi elemnek számít, hogy mindent ebben mérsz nem pedig az, hogy mi érdekel, mik a hobbijaid, mit szeretsz csinálni szabadidőben stb. akkor keress olyan pasit akinek szintén a pénze a legfőbb értéke és nem maga az ember.
2019. nov. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen átlagos.Olyanokkal ismerkednék akiknek legalább hasonló fizetése van ,és nem pofázik bele mire költesz.
2019. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
51%
Én biztos nem költeném a fizetésem negyedét ilyesmire. Akkor már sokkal inkább utaznék, mint párszázezres táskát vegyerk. Mi a jó phasznak? Max. ha milliókat keresnék havonta.
2019. nov. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az, Evelin? :)
2019. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamivel átlag feletti. Az átlagos fizetésből a többségnek nem marad ennyi pénze, miután kifizeti a rezsit és az élelmiszert, illetve ugye sokaknak még hitelt kell törleszteni ebből, gyógykezelésekre-gyógyszerekre kell költeni, közlekedésre, albérleti díjra. És ebbe nem számoltuk bele, hogy nem költ semmi másra a külsején kívül (tanulás, szórakozás, barátok, család támogatása stb.)


Milyen férfiakkal célszerű ismerkedni? Attól függ, mit vár el egy férfitól. Ha összesen ennyit, hogy ne szóljon bele, mire költi a pénzét és ne tartassa el magát, azért már minimálbéresből is talál olyat, akivel jól elvan. Ha hasonló életszínvonalon élőt, akkor meg a hasonló fizetésű emberek körében. Nyilván ha válogat abból, kivel jelenik meg ilyen-olyan helyen, akkor hasonló igényességi szintű férfit kell választani.

2019. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ennyi negativ választ kapok illetve hogy ennyire soknak számít Magyarországon ez az összeg. Évekig éltem külfödön és az államokban, ott mindennaposnak számított hogy egy nő havi 300€- $ költ a személyes kiadásaira, sőt ez az összeg a kevésnek is számított hogy ha egy fodrász 100€.
2019. nov. 4. 18:56
 28/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem a személyes kiadásokra sok, én is költök ennyit magamra, csak ez a kiadásoknak egy elég kis része, és azért 450 ezres fizuhoz képest szerintem sok.

Mennyit költesz más dolgokra? Mondjuk lakhatas, közlekedés, háztartási cuccok, étel, utazás? Mennyit teszel félre?

2019. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%

Nyuszika, ne osszegekkel dobalozz, hanem %-kal.

Gyengekepessegu vagy, hogy nem fogod fel, hogy más egy nettó 250 ezerből 100 ezret költeni, és más egy amerikai vagy német fizetésből.

2019. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
67%
Elég szomorú ha valakinek a "költ magára" kimerül abban, hogy vesz egy csomó irreálisan drága felesleges baromságot ami csak a külsejéhez ad hozzá. Nulla felelősségtudat, nulla befektetés önmagadba, a jövődbe. Persze, sokan elköltenek magukra ennyit. De nem felesleges göncökre meg kencékre hanem olyan dolgokra amik valóban hosszú távon szolgálják az érdekét és nem csak külsőségekben.
2019. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!