Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki öngyilkos lett szerelmi csalódás miatt? Miért?

Figyelt kérdés

Én most hasonlóan érzem magam.. több sikertelen kapcsolat, magánéleti problémák, mindkét nagyszülőm most hunytak el pár hónapja, akiről azt hittem örökké együtt leszek az a ma olyan népszerű 180fokos fordulattal kidobott.


És most itt ez a halmaz a fejemen, az injekciós tű és a cső velem szemben, a gőzölgő víz pedig a kádban...



2019. nov. 12. 07:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Az érzés csak egy érzés, ami nem te vagy. Emelkedj fölé, legyél rá tudatos, és meglátod, hogy a fájdalom csak illúzió. Csupán addig létezik, amíg a figyelmeddel élteted. Ha nem figyelsz rá, eltűnik.
2019. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Anya munkatársának a lánya szakított a fiújával. Mindketten 17 évesek voltak. A fiú felkötötte magát.

Az anyja rá két évre felvágta az ereit,az apja masszív alkoholista lett,lecsúszott, tönkre ment, a nagyszülők belebetegedtek és sorolhatnám.

Pedig előtte lett volna az élet,uj nő,kapcsolat,helyette hagyott egy totálisan széthullott családot.

A lány,akit nem lehet elkárhoztatni meg boldogan él a férjével,meg a 2 gyerekével. Szerinted megérte?

Felejtsd el ezt a hülyeséget.

2019. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha másoktól tesszük függővé az életünket akkor magunkat nem érezzük értékesnek. Amikor az adott személy elhagy minket,értéktelennek érezzük az életünket,ezért véget vetünk neki. Nem a szerelmi csalódás miatt lett öngyilkos hanem mert önmagát nem érezte értékesnek,az életét. Az elvesztett személy mutatta meg neki hogy nem értékes. Ezért felelősséghárítás történik,mivel az ő hibája. Nem igaz. Csak is saját magunk vagyunk felelősek az életünkéért.
2019. nov. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Gondolj arra, hogy mi lesz veled 2 év múlva. Ugye hogy látod már hogy mennyi minden jó dolog vár rád. Napról napra teljesen magad mögött fogod hagyni a ma történéseit, érzéseit.

És különben is, a sok rossz dolgok együttes történése után mindig kisüt a nap.

Hallomásból ismertem olyat aki fiatalon öngyi lett állítólag szerelmi kudarc miatt. Szerintem tuti megbánná hogy ilyet tett magával. Csak már nem lehet.

2019. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Exem volt, ha lehet azt a drámakirálynőt annak nevezni... Hogy miért, tudja a franc. Alapvetően egy lelkileg labilis ember volt, indokolatlanul tudott üvöltve bőgni, ha nem neki volt igaza vagy valaki rászólt, hogy valamit nem jól csinál.


Mikor szakítani akartam, letolt egy hisztit, aztán hetekig zsarolt, hogy ha nem maradok vele, ő öngyilkos lesz. Hát mondom, öregem, szánalomból akkor sem leszek veled, ez a te felelősséged. Jobban preferálnám ha nem lennél, de te tudod. Engem nem érdemes zsarolni, ismerlek.


Aztán egy ideig ment a hiszti, majd a srác lehúzott egy liter vodkát egy csomag vény nélküli altatóra, hányt meg fetrengett bódultak másfél napig, aztán az élet ment tovább.

2019. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Testvérem az akart lenni egy lány miatt.Bevett egy csomó gyógyszert.Eszméletlen állapotban vitte el a mentő.Ebben közrejátszott a család is,vagyis az egész kialakult helyzetért.Nem igazán tartottunk össze..mint család..voltak ők meg mi tesommal.Hal istennek semmi baja nem lett,de az a 2 hét amit kórházban volt.Fogytam az idegtol tízen kilot.Bele haltam volna ha valami lett/lenne vele.Azóta jobbnàl jobb női vannak.Helyes,okos értelmes srác.Megbànta szâzszor már hogy öngyilkos akart lenni!!
2019. nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Neked kell magadtól boldognak lenned. Neked kell úgy élned hogy elégedett, és büszke legyél arra amit elértél. Meg kell tanulnod bevenni a lesz..om tablettát, hidd el nem keserű az íze. Te másoktól akarsz boldog lenni, hagyni hogy a véleményük formáljon egész életedben anélkül, hogy saját véleményed lenne magadról és az életről amit kaptál. Neked kell a saját sorsodat megfordítani, így vagy úgy.

Mindenkinek lejár az ideje, és senkit sem köthetünk magunk mellé sem kapcsolattal, sem barátsággal.

2019. nov. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Voltak már ilyen gondolataim nekem is 1-2x..


Na de szerelmi csalódás miatt? Sosem értettem, szinte röhejes, már ne haragudj. Persze mindenki azt csinál az életével, amit akar.. De én is éltem már túl olyan szerelmi csalódást, amiben évekig, minden nap szenvedtem és alig éreztem, hogy élek.. Érdekes, hogy emiatt mégsem lettem volna öngyilkos.


Vannak sokkal borzalmasabb dolgok is a világban, örülök, ha valakinek "csak" ennyi jutott..

2019. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

#3 ez szerintem nem így van, az öngyilkosok zöme egyáltalán nem tartja magát értéktelennek, hanem nem képesek megbírkózni azzal hogy nem szerethetik tovább azt akibe szerelmesek, mert azok elhagyták.

A kilátástalanság érzése nem abból fakad hogy ők nem tudnak nehézségeket megoldani. Éppen inkábbhogy megtettek minden tőlük telhetőt, a többi nem rajtuk múlik.

A tehetetlenség érzése miatt vetnek véget életüknek, nem pedig a függés miatt.

2019. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%

Az öngyilkos embereket soha nem és soha nem is fogom sajnálni.

A legkönnyebb utat választották. Végül mi is elhagyjuk a földi létet, de nem mindegy hogyan. Az sem mindegy, hogyan éljük az életünket.

Úgy gondolom, hogy saját magunknak kell megteremteni a boldogságot és nem azt várni, hogy más hozza el nekünk.

2019. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!