Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyat aki öngyilkos lett szerelmi csalódás miatt? Miért?

Figyelt kérdés

Én most hasonlóan érzem magam.. több sikertelen kapcsolat, magánéleti problémák, mindkét nagyszülőm most hunytak el pár hónapja, akiről azt hittem örökké együtt leszek az a ma olyan népszerű 180fokos fordulattal kidobott.


És most itt ez a halmaz a fejemen, az injekciós tű és a cső velem szemben, a gőzölgő víz pedig a kádban...



2019. nov. 12. 07:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
#9 Igen. Csak hogy egy normális ember nem lesz azért öngyilkos,mert elhagyták,hanem tovább lép. De ez függés. Ha szeretek valakit,és ha ő úgy dönt hogy elhagy,azt elengedem,és nem függök tőle. Eldobni azért egy életet mert más nem értékelte azt jelenti hogy abban nem volt érték. Ha lett volna,akkor tudatában lett volna annak hogy ő értékes attól még hogy elhagyta az akit szeret. Ha értékesnek tartom magamat,nem dobom el az életet. Csak akkor ha az életem számomra nem értékes.
2019. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%

Lehet,hogy tizen/huszonévesen tragédia egy szserelmi csalódás, de ahogy haladnak az évek mindneki rájön,hogy számtalan tragédia, nehézség vár rá, és mindet le kell küzdenie.

Nekem pl. fiatalon meghalt a férjem egyedül neveltem a gyerekemet, és közben lett egy betegségem ami 20 éves koromtól rányomja az életemre, mindennapjaimra, munkámra a bélyeget. Én is elvesztettem már a szülőmet akihez nagyon kötődtem, csalódtam emberekben, vesztettem el munkahelyet, ezzel anyagi biztonságot is.

Kb. mindegyik kapcsán kereshettem volna kötelet a nyakamba, de sosem tenném. Számomra megoldott lenne a helyzetem, de itt hagynám a családomat, akik vélhetőleg az egyik hozzászólásban leírtakhoz hasonlóan belehalnának a bánatba.


Szerelmi bánat?Ugyan, majd lesz még nagy szerelem még ha abban a pillanatban esélyt se látunk erre.

2019. nov. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, kettőt is. Egyik a szomszédunk, fel is akasztotta magát. Beleszeretett a felesége mellett egy nőbe, de az megszakította a kapcsolatot mert rendbe akarta hozni a házasságát.

A másik szerencsére nem sikerült. A volt tanárom túladagolta magát altatóval, szintén házas, szintén a nő visszautasította. Megtalálták időben. Azóa elvált, elköltözött, egyedül van, a gyerekei látogatják. A külsején is lenyomatot hagytak a történtek rendesen.

2019. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, mennyire írják, hogy szerelmi csalódás miatt vetnek véget az életüknek...


Mindenkit hagytak már el, sokakat ugyanígy a "nagy szerelme", meg minden. nekem is volt ilyen csalódásom.

Kapásból kilátástalanabb, és fájóbb helyzetet tudnék mondani, mint szimpla szerelmi csalódás..


Az ég kíméljen meg az olyan labilis emberektől, akik szerelmi bánatukban lesznek öngyilkosok, mert hogy nem normálisak fejben sem, az is biztos.. (bocs, ha ez valakit rosszul érint)


Halt meg szerettem, lassú és fájdalmas halállal, kínok között.. Na azt nem kívánom senkinek, hogy átélje. ÉS az utána lévő hiányt, ami néha felbukkan és elég szar érzés tud lenni, hogy már nincs ott többet...


Éreztem már én is,hogy belepusztulok, hogy pont annak nem kellek, akiért teljesen odáig voltam, bele voltam zúgva, másoknak bezzeg... Neki, annak az egynek meg mégsem.. persze, azt is nagyon megszenvedtem.


De vannak sokkal nagyobb fájdalmak is, amik mardossák a lelkem, mint egy viszonzatlan szerelem.


Lehet, hogy most egyedül érzed magad te is kérdező, és sok nehézségen mentél keresztül..

De mindig ilyenkor már csak egy kicsit kell kibírni. Az embernek küzdenie kell. Amin te átmentél, azon hidd el, más már is, sokan még rosszabban is.


De ne felejtsd: most novemberben lehetsz lent a mélyben, de februárban talán újra fent leszel..

Ugyanis ilyen az élet. Ahogy a jó, úgy a rossz időszak sem marad itt örökké, és ahogy én tapasztalom, amikor már megtapasztalod a gödör alját... na akkor kell még egy kicsit kibírni, és elkezd irányt váltani az élet, mint egy hullám, elkezd felfele ívelni újra. Sosem konstans semmi sem, ez egy ilyen mechanizmus.

2019. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!