Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több lánynál azt látom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több lánynál azt látom, hogy szeretik, ha egy férfi küzd az álmaiért, de mi van akkor, ha valakinek csak az az álma, hogy legyen egy boldog párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Nem vágyok ennél többre csak arra, hogy szeretettel teli párkapcsolatban éljek, ahol tényleg úgy szeretjük egymást ahogy vagyunk, kapcsolaton belül nincsenek elvárásaink egymás fele, ha probléma van akkor azon vagyunk, hogy higgadtan megoldjuk azt és ami a legfontosabb, hogy barátként is tekintsük egymásra ne csak párként. Nekem azért nincsenek egyéb álmaim, mert szeretem a spontaneitást, szeretem megélni a jelent, amikor azokkal az emberekkel töltöm el az időmet, akiket kedvelek, olyan dolgokat csinálok amiben az örömet lelem.


Meg nem is értem azt, hogy minek kéne küzdeni valamiért, ha valaki nagyon akar valamit annál jobban kicsúszik a kezéből. Semmit se szabad akarni. Az egy ostoba újkapitalista hóbort, hogy mindent csak akarni kell.


2019. nov. 19. 15:05
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
53%

"elsöprően több olyat találsz, aki utálja A kis herceg-et, mint aki bármilyen szinten kedveli." - ez pl egy index.

(5. Statisztika: Kiemelt viszonyszám; értékek olyan rendszere, amellyel árak, állapotok, körülmények összehasonlíthatók ugyanezek korábbi értékeivel (általában százalékban kifejezett értékek alapján).)

És magamnak első sorban én vagyok a férfi... aki megengedheti magának, hogy ne egoista-individualista nőkre pocsékolja az idejét, mert akad neki olyan, akinek a "mi" előbbre való az "én"-nél:)

2019. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%

Ja, engem a statisztika, mint szakmai terület, semmilyen szempontból nem érdekel. Most akkor én meg jöjjek azzal, hogy Abraham Hicks szerint a statisztika teljesen fölösleges, sőt, káros dolog? (Amivel az említett illetők érveit alapul véve, magánvélemény formájában teljes mértékben egyet is értek.)


"És magamnak első sorban én vagyok a férfi... aki megengedheti magának, hogy ne egoista-individualista nőkre pocsékolja az idejét, mert akad neki olyan, akinek a "mi" előbbre való az "én"-nél:)"


Oké. És? Nekem mi közöm mindehhez? Még mindig adós vagy a válasszal.

2019. nov. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

16: értem, amit mondasz, de tévedsz. Én kifejezetten ragaszkodó vagyok egy kapcsolatban, a jelenlegi párom mellett is úgy gondolom, nem rettegek az érzelmi függéstől, a felelősségtől. Sőt, korábban én panaszkodtam pont emiatt, mert azt láttam, hogy az emberek azonnal kötelet oldanak, amint valaminek súlya van és komolyra fordul.

De akkor ia rohadtul taszító egy ilyen ember. Nekem ahhoz, hogy így érezzek, mint most a párom iránt, villantani kell önállóságot, életképességet két figyelő szempár helyett, aki belém kapaszkodik, aztán fingja nincs, hogy ki vagyok és mire vagyok képes vele szemben. Ebből úgy gondolom, hogy a húszas éveink közepére kinőttünk. Igenis taszító egy ilyen ember azzal, hogy minden álma az, hogy valaki mellette maradjon. Komolyan, ez minden, ami leírja a személyiségét? Ne már....

2019. nov. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Másrészt akinek ez a fő életcélja, azzal kapcsolatban az jön le nekem, hogy valami kattja van. Csak annak az embernek ez az életcélja, akinek nehéz kapcsolatot találnia és abban is maradnia. Az ember mindig olyan dolgokra vágyik nagyon, amiket nehéz vagy lehetetlen elérni. Akinek egy párkapcsolat vagy egy család ez a kategória, azzal komoly bajok vannak.
2019. nov. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
"Oké. És? Nekem mi közöm mindehhez? Még mindig adós vagy a válasszal." - kb annyi, mint nekünk (akik ezt a kérdést olvassák) ahhoz, hogy szerinted ki a férfi és ki a felnőtt...
2019. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#23, szerintem meg van az alap - amikor az ember megtalálja a másik felét - és akkor ha ez adott, akkor ezen lehet közösen építkezni. Én még arra nem jöttem rá igazándiból, hogy mi a frászkarika értelme van két önálló egzisztencia párkapcsolatának...

(a "jégkorszak esetén kihalnak"-ot meg nem szóvirágnak szántam, nagy egyedszámú közösségek genetikai vizsgálatai mára egyértelművé tették, hogy az őskorban a férfiaknak csak mintegy 30%-nak volt "joga" (módja) szaporodni, a jégkorszak után létrejött kultúráknak meg nagy közös jellemzője a "szex demokratizálása", olyan irányban korlátozása, hogy minél többnek jusson. A baj meg az, hog ma megint arra tart a világ, hogy egyre tágul a szakadék embercsoportok önreprodukciós lehetőségei között... lehet, hogy egyre időszerűbbé válik egy újabb természeti vagy társadalmi kataklizma, ami megint egalizál egy egészségeset...

2019. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mi van egy kapcsolatban, teljesen más lapra tartozik, mint az, hogy valaki hogy viselkedik ismerkedés alatt, mint önálló individuum. Aki az első randin úgy áll hozzám, mint egy fél éves vagy annál idősebb kapcsolatban, annak a fejében problémák vannak.
2019. nov. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
26%

"Aki az első randin úgy áll hozzám, mint egy fél éves vagy annál idősebb kapcsolatban, annak a fejében problémák vannak."

"Az ember mindig olyan dolgokra vágyik nagyon, amiket nehéz vagy lehetetlen elérni. Akinek egy párkapcsolat vagy egy család ez a kategória, azzal komoly bajok vannak."... vagy a világgal, amiben él... én ez utóbbira hajlok:) Tudod, valami minél inkább verseny-társadalom, annál inkább győztesekre és vesztesekre fogja osztani a benne élőket...

2019. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Válaszokat nézve, tényleg elég nagy gond van a kapitalizmussal és ezzel a jobboldali érdek alapú invidualizmus felfogással, hogy minden csak rajtad múlik. Az első válaszoló nem érti meg azt, hogy senki nem várja el mástól a boldogságot, mivel a két ember közt, ha igaz szeretet van a boldogság magától jön. Az se normális, aki szerint valakinek fejbe van gondja, aki mondjuk sokáig keresi a párját. Kedves primitív barátom! Szinte mindenkinek nehezen jön össze egy párkapcsolat ebben az elidegenedett társadalomban és legtöbb esetben szerencsén múlik. Nem csoda, hogyha valakinek ez a főcélja, és ez nem kattosság kedves primitív barátom, minden normális ember vágyik szeretetre. Az a kattosság amikor valaki túl komolyan veszi mondjuk a karrierjét és ebből csinál magának identitást, mintha egy maszkot húzna magára és az illető ezt az elidegenült életformát várná el a másiktól. Igaza volt a TGM-nek az egyik rádiós műsorába, hogy normális ember nem foglalkozik karrierrel. Ugyanígy vagyok a versengéssel és az önzéssel, ez nem a természetünk része, ez a rendszer idegeníti el az embert önmagától, másoktól és a világtól. Klímaváltozás miatt is a kapitalizmust kéne megdöntetni és nem éltetni az ilyen pénz és karrier orientált cselekedetekkel.
2019. dec. 21. 07:11
 30/30 anonim ***** válasza:

Ez jó álom, de kevés egy teljes élethez. Legyen valami hobbid, legyen már valami, ami érdekel.

Utazás, sport, bármi, de ez így kevés, mert ha mondjuk meghalna a párod, vagy elhagyna önmagadat és az életedet értéktelennek tartod nélküle - na ez nem egészséges.

2021. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!