Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet hallok mindig elgondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet hallok mindig elgondolkodom, hogy ez színtiszta szerelem, vagy érdek?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam már, hogy egy kimondottan helyes és magabiztos férfi nagyon kövér nővel mutatkozik és olyan megszólítást használ rá, hogy "manó", "bébi", "kicsim". Holott a nő minimum 2 számmal nagyobb a férfitól. A nő pedig nem is igyekszik valami kedveset reagálni, hanem mintha neki ez járna.


Olyan elgondolkodtató, hogy egy minden téren rendben lévő férfi miért nem magához illő nővel van. Semmi bajom a kövér nőkkel, csak nap mint nap látok/hallok ilyeneket. Itt pedig más a vélemény, hogy a kövér nőket észre sem veszik. Akkor mi az igazság? Létezik mindent elsöprő szerelem?


2019. nov. 23. 07:09
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
#20, hidd el rengeteg ilyen párt látok, ahol a nő nagyon kövér. Nem értitek mire gondolok ezzel kapcsolatban. Sok vékony nő azon picsog hogy nem kell a férfiaknak csak 1-2 alkalomra holott tökéletes testű. Itt pedig az a tény, hogy a kövér nők sokkal stabilabb kapcsolatban tudnak élni, és nagyobb tiszteletet is kapnak olyan férfiaktól, akiknek minimum egy modell típusú csaj járna.
2019. nov. 23. 12:06
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

Ja, tényleg, tünedeznek a válaszok.

Akinek ennyi a vitakultúrája, az ne járjon emberek közé!

2019. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
#22, köszi az értékes értékes választ! Legközelebb is böffents ide valamit 😉
2019. nov. 23. 12:31
 24/25 A kérdező kommentje:
2019. nov. 23. 17:45
 25/25 anonim ***** válasza:
82%

Ja, szóval most próbálod erőszakkal bizonygatni az igazadat, mivel jelenleg senki nem adott neked igazat itt?

Még mindig nem jutott el az agyadhoz, hogy attól, hogy annál a kérdésnél senki nem jönne össze egy 140-150 kg-s nővel, a valóságban viszont igen.

És tudod, mindenkinek igaza van, annak is, aki nem jönne össze vele és annak is, aki össze jönne vele, hisz már többször leírtam itt, a szépség mindenkinél mást jelent, amit képtelen vagy még mindig délelőtt óta felfogni és elfogadni.


Itt pattogsz már több mint 12 órája a témán, de még mindig egy hisztis kisfiú szintjét mutatod.


Nyáron én is láttam jó pár kövér nőt vékony pasival, sőt még Pesten az 1-es villamoson is láttam ilyen párt. És...? A férfinak ez az ízlése.. Ennyi.


"Sok vékony nő azon picsog hogy nem kell a férfiaknak csak 1-2 alkalomra holott tökéletes testű. Itt pedig az a tény, hogy a kövér nők sokkal stabilabb kapcsolatban tudnak élni, és nagyobb tiszteletet is kapnak olyan férfiaktól, akiknek minimum egy modell típusú csaj járna."

B..romság. NEM testalkat függvénye az ember személyisége. Anyukám világ életében vékony volt, és apa vele maradt a 3 évvel ezelőtti haláláig. Anyukám 56 éves volt.

Sőt, tapasztalni olyat is, hogy a kövér csajok rettentően irigyek a vékony csajokra, meg az ilyen csajok találták ki azt, hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal, rinyálnak, hogy ők senkinek se kellenek, de lefogyni meg lusták, inkább csak rosszindulatúskodnak a vékony csajokra.

Mind a két oldalról lehetne negatív és pozitív példát mondani.

2019. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!