Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyet hallok mindig elgondo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyet hallok mindig elgondolkodom, hogy ez színtiszta szerelem, vagy érdek?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam már, hogy egy kimondottan helyes és magabiztos férfi nagyon kövér nővel mutatkozik és olyan megszólítást használ rá, hogy "manó", "bébi", "kicsim". Holott a nő minimum 2 számmal nagyobb a férfitól. A nő pedig nem is igyekszik valami kedveset reagálni, hanem mintha neki ez járna.


Olyan elgondolkodtató, hogy egy minden téren rendben lévő férfi miért nem magához illő nővel van. Semmi bajom a kövér nőkkel, csak nap mint nap látok/hallok ilyeneket. Itt pedig más a vélemény, hogy a kövér nőket észre sem veszik. Akkor mi az igazság? Létezik mindent elsöprő szerelem?


2019. nov. 23. 07:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem "védi" senki a kövér nőket,és nem tudjuk, más válaszoknál ki alázta őket.

Én is csak azt gondolom, hogy a párkapcsolat az két ember dolga, nincs annak értelme, hogy illik-e, vagy sem.

2019. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

#10

Mondatokat se tudsz értelmezni. Senki se védi a kövéreket. Én is az egészséges mozgásban gazdag életmódot részesítem előnyben.

Azonban tudom, hogy ahány ember, annyiféle ízlés. És ki vagyok én, hogy bárkit is megítéljek azért, hogy kit választott? Az ő dolga, magánügy!


Ha nekem pl. a málna a kedvenc gyümölcsöm, akkor szóljak le mindenkit, akinek pl. az alma, vagy a szőlő a kedvence? Hogy mégis mit képzelnek, hisz a málna finomabb...stb.


Na, ez is kb. ilyen szintű kérdés.

2019. nov. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

Ki vagy te, hogy megmond, besorold, hogy kinek milyen partner illik, jár?

Ez a bunkóság!

2019. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Csak feltettem egy kérdést, válaszoljon rá aki értelmesen tud, ha ez nem megy, akkor lépjen a következő kérdésre!
2019. nov. 23. 10:39
 15/25 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki szépen, kulturáltan válaszolt. Egyedül te nem tudod elfogadni, hogy a válaszok nem egyeznek a te véleményeddel.
2019. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Szemen köpitek saját magatokat ezzel hogy bevéditek egymást, pedig sok másik hasonló kérdésnél pont az a válasz lett többségben hogy aki kövér az halljon meg egyedül. Meg sorra le lettek támadva a kövér nők hogy mit akarnak jó testű pasitól... Olyan a véleményetek mint az időjárás.🙂
2019. nov. 23. 10:49
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

"Olyan elgondolkodtató, hogy egy minden téren rendben lévő férfi miért nem magához illő nővel van."


Ebből látszik, te akarod eldönteni, hogy kihez, ki illik.

Az nem igazán érdekel, kinek mi, ki tetszik. A kérdésed lényege, neked nem tetszik, akkor alkalmazkodjon mindenki a te ízlésedhez. Nem, akkor azokkal valami baj van szerinted.

2019. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
90%

Köszi, hogy kitöröltetted a válaszom.


A halált akkor is egy darab L-lel írjuk.


Te nem vagy képes elfogadni a válaszainkat és gyerekesen viselkedsz, támadást, mivel senki nem ért veled egyet.

2019. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Jav.: támadsz
2019. nov. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%

Semmi baj, ha nem érted. Ők értik, téged meg leszarnak.


Mennyire kell szinglinek lenni ahhoz, hogy az ember ilyeneken járassa az agyát? :D

2019. nov. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!