Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, akik kapcsolatban voltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, akik kapcsolatban voltatok hazas ferfival es erzelmek is voltak vegul mi volt az a dolog ami erot adott, hogy szakitsatok es tovabb lepjetek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 13:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Több mint 10 éve vele vagy. De nem vállal fel és soha nem is lépet a kapcsolatotok elmélyitése ügyében hisz a feleségét nem hagyta el.

Neked ez mit mond? Kivűlállóként te, hogy látnád ezt a kapcsolatot?

2019. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#9


Ha a punci benedvesedik az adott nős kanra, ráborul a rózsaszín köd a nőre, szerinted majd pont a faszi feleségének az érzései fogják érdekelni. A frászt! A saját tündér meséje érdekli csak, mert elhiszi, hogy egyszer az övé lesz a főszerep, a nej meg megy a levesbe. Ez most az "érzelmes", buta szerető leírása volt. A pusztán élvezetből dugót meg még annyira sem fogja érdekelni. Szóval szép álom.

A kedves férjnek kellene tudni a hormonjain uralkodni.

2019. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az adott erőt,mikor rájöttem,hogy mennyi fájdalmat okoztam ezzel a férjemnek.Nem érdemelte meg.
2019. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Honnan veszed,hogy nem vállal fel?Miből gondolod,hogy nem élhetnénk már együtt évek óta.Soha nem kértem,hogy hagyja ott a családját.Két féle hűtlen férjet ismerek.Van aki mindig csalfa volt,és van akinek ezernyi más oka van.Gondolom ez igaz a nőkre is.Csak a p.unci miatt senki nem tart évekig egy nőt,és utazgat nagyobb távolságot,kapna helyben is.Mint ahogy nekem is lehetne normális kapcsolatom.
2019. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem iszonyat lelkiismertfurdalásom volt a feleség miatt (2 kisgyerek volt)

Sajnos, nagyon szerettük egymást. Többször próbáltam szakítani. Olyankor mindent ott hagyott, beült a kocsiba és fél órán belül ott volt 70 km-ről könyörögve, hogy ne hagyjam el.

Úgy tudtam kiszakadni belőle, hogy külföldön elvállaltam egy állást. Így is beszéltünk még sokáig. Egy év múlva kijött utánam és együtt töltöttünk egy utolsó éjszakát, ott megbeszéltük, hogy ez többet nem fordulhat elő, ne keressük egymást.

Hajnalban összebújva sírtunk az ágyban.

Ennek 8 éve és máig minden nap eszembe jut, mindig szeretni fogom, sajnos, de soha többet nem beszéltünk.

2019. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem felvállalt elhagyta a nőt, de hozza teszem hogy én amikor megismertem nem is tudtam h házas mert mindig minden bulin ott volt egyedül.Aztan amikor kiderült h van -félesége mondta hogy csak sajnálatból nem hagyta el eddig, 2 hónapja voltunk együtt és elhagyta.
2019. nov. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%

"Csak a p.unci miatt senki nem tart évekig egy nőt,és utazgat nagyobb távolságot,kapna helyben is."


Ó dehogynem :D A helyi punciban nagyobb a kockázat(lebukás), mint a távolságiban.Ne légy ennyire naiv, vannak ilyen példányok is, akik távolabbról választanak.

2019. nov. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség,helyi barátnői is voltak ,mást is tudok aki helyben tart,csak egy dugásért nem utazik egyik se aki kaphat nőt amúgy is.
2019. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!