Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elhatározta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elhatároztam magam: nem leszek kapcsolatban egy jó ideig, de mégis akaratom ellenére keresem a társat?

Figyelt kérdés

Vonzódtam valakihez, arról álmodoztam,hogy egyszer több is lesz mint egy kis piti plátói szerelem. Aztán eltűnt a srác a képből.

És most van más. Mással szimpatizálok. Ez hogy lehet? Nem akarok kapcsolatot,de közben mégis. Nem értem magam.

20/L


2019. nov. 29. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Gyenge vagy.
2019. nov. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Semmit sem teszel akaratod ellenére. Azért keresed a társad, mert keresni akarod, és becsapod magad azzal, hogy nem akarsz kapcsolatban lenni. Hazudsz saját magadnak. Észre sem veszed. De szinte minden ember ezt csinálja. Ezért van ekkora káosz a földön.
2019. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Mert vàgysz a szeretetre, ès az ember alapvetően társas lèny ez ilyen egyszerű, szeretnèd valakivel megosztani az életed, hiába nem rég volt az az eset az eszed elhatározza, hogy erre “aludni kell párat” hogy átgondold, attól még a társas kapcsolatokra szükséged van, meg szerelemre is lenne, csak nem akarod magadnak beismerni mert társadalmi szemszögből korainak érzed.Én is így vagyok ezzel.

23L

2019. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából hiába szimpatizálok néha néha egy egy sráccal,de a kapcsolatomon még nem vagyok túl. Ezért nem szeretnék senkit.

Közben meg már 2 emberről is álmodoztam persze nem egyszerre :D .

Nem is értem. Ha nem kell akkor miért lépek más felé..

2019. nov. 29. 18:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még vágyaid vannak mert nem akarsz kapcsolatot. A kettő nem zárja ki egymást.
2019. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán konkretizáld, hogy mi az amit egy kapcsolaton belül akarsz és mi az amit nem.. így kirajzolódik a kép, hogy konkrétan mit is akarsz és talán ez alapján megtalálod, amit keresel. Pl. mindenki szeretné ha szeretve érezni magát, de nem szeretné ha átvernék, vagy ha a nem megfelelő személlyel jönne össze. Negatív okok miatt senki sem akar kapcsolatot, pozitív okokból viszont igen.

Ki kell szűrni, hogy kivel érdemes kezdeni, amíg nem talál az ember érdemes társat, addig érthető módon nem akar kapcsolatot.

Hülyeség kijelenteni, hogy “kapcsolatot akarok”. Mégis mit jelentsen ez, hogy bárkivel? Azt kéne tisztázni, hogy számodra mi a jó kapcsolat, amibe érdemes bele menni? Csak nem jön össze az ember akárkivel.

Nekem az a bajod, hogy megse tudod ítélni, hogy hogyan viszonyulj az illetőhöz, semmit sem írtál róla, hanem csak egy semmitmondó rögeszmét, miszerint te akarsz/nem akarsz kapcsolatot. Pedig nem úgy megy az, hogy “kapcsolatot akarunk”, hanem úgy hogy rátalálunk az emberre, aki jó társnak. Egy jó potenciális partner-jelölt híján meg hiába is akarna valaki kapcsolatot.

2019. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Van aki kijelenti,hogy nem akar szingli lenni. En pedig azt jelentettem ki, hogy az akarok lenni egy kis időre. Így értettem ezt.

De annak ellenére,hogy kijelentettem mégis vágyom a szeretetre a szerelem érzésére meg ilyenek.

Vannak srácok akik megfognak,annak ellenére, hogy nem akarom el tudom magam képzelni velük. Fura érzés ez.

2019. nov. 29. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!