Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elhatároztam magam!...

Nagyon elhatároztam magam! Már egy ideje fogyózok, konditeremben futok. De mégis az az álmom, hogy karcsúság mellett nagy, formás, kerek fenekem legyen. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
A hidegre tekintettel beiratkoztam a kondiba, eddig csak kardióztam, de most elhatároztam magam, hogy súlyzós edzésbe is belekezdek, ugyanis minden vágyam egy ilyen fenék: [link] és ha jól tudom anélkül nem lehetséges. Nem tudom hogy kezdhetném el. Mennyi súllyal guggoljak, hányszor, hány ismétléssel, meddig, mennyit pihenjek? Kardiózzak előtte vagy legyen külön súlyzós és kardiós nap mikor csak az egyiket csinálom? Heti hányszor? Tudtok valamilyen jó oldalt ahol bővebben tájékozódhatok? Mit egyek utána, hogy hatékonyabb legyen az edzés?(az étkezésre odafigyelek, ugye "fogyózom") Másra is kell edzenem, vagy csak kifejezetten a farizmomra koncentráljak? Fúú, rengeteg kérdés lett tudom. :D
2012. dec. 11. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokat végezzek még? :) Azért 60-90 percen át csak guggolni elég monoton dolog. 7 hónap alatt el lehet érni a célom, ha nincs sok súlyfeleslegem?
2012. dec. 11. 16:52
 2/7 anonim válasza:
100%

Szerintem, az én véleményem szerint semmiképp ne éheztesd magad mert akkor fenékről és mellről is fogysz ami nőknél nem a legjobb... Én a Rubint Rékának a videóit ajánlanám (nem muszály megvenni sem mert le lehet tölteni )mert ő elmondja hogy mi mire jó hogy mennyit csinálj és hogy mikor csináld, hogy hogyan tudsz sikereket is elérni.. (én személy szerint utálom a Rubint Rékát, de nagyon hasznos és persze sok időt és erőfeszítést is vesz igénybe de szerintem megéri) :)

Sok sikert!! Hajrá!!! ^^

2012. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én vágyam is egy ilyen fenék! Csak ne rajtam hanem előttem legyen! :D

35f

2012. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hány kg vagy?
2012. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, Rubint Réka is megfordult a fejembe, de őt max. csak kiegészítésként, reggel fél órával hamarabb kelek és rékázok. :D Nem éheztetem am. magamat. 61kg vagyok és 165cm
2012. dec. 11. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ehhez a fenékhez biza genetika kell.

Ez a fenék meg nem az edzésnek köszönhetően ilyen, látszik rajta, ha rácsapnék remegne is.

2012. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te szegény. Akkor meg cseréljünk! Mert nekem meg pont ilyen kiálló fenekem van, ami olyan mint egy labda és én meg nagyon utálom. Nagyon zavar, hogy folyamatosan azt nézik meg rácsapkodnak. Én meg fiús sportos, laposabb hátsót szeretnék és nem ilyen "nőieset".
2012. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!