Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírják ki ezek a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírják ki ezek a nők, hogy akár évtizedekig egyedül élnek?

Figyelt kérdés

Az idősebb generációnál figyelhető meg leginkább, hogy nagyon sok idős nő egyedül él azóta, hogy meghalt a férje, vagy elváltak. Sokan egész fiatalon elvesztették a férjüket, pl. 40-50 éves kor környékén és a hátra lévő életüket férfi nélkül élik le.


Nekik nem hiányzik az ölelés, bújás, az együtt eltöltött kellemes esték, a szex? Miért nem kerestek maguknak párt? Persze vannak kivételek, de a legtöbb esetben az általam leírt dolgok figyelhetők meg.


2019. dec. 8. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egy ötvenes nő akkor "cseng le" szexuálisan ha leáll.- gondolom én-

Ha folyamatosan van kezelve, akkor még heti 3, 4 kiadós szexre is van libidója. (tapasztalat.)

2019. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Francokat! Baratnoid nem fogják mondani neked a szexkapcsolatokat! Nem büszkék rá. Férfiak rengeteg ilyenrol szamolnak be. Ne legyél naiv! Nekem is feltűnt h kollegaim közt ismeros körben senki nem csinalja,mindenki szent életű ugyan már. Ne legyetek már naivak!
2019. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Azt nem kötik unokak meg gyerekük orrara h kikkel fekudtek le!"


Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy anno szétqratta magát a konzervatív beállítottságú nagymamám, aki amúgy a mai napig határozottan ellenzi a "járást" és bármiféle párkapcsolatot tiniknél, a házasság előtti szexet és hasonlókat. Nyilván akkor is voltak különböző emberek, de ahogy most sem, úgy akkor sem a szex körül forgott MINDEN nő élete.

2019. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 Dehogy nem mondják el, mindannyiunknak akadt már 1-2 szexkapcsoalta az évek során. Aztán többnyire az lett a vége, hogy utána rájöttünk, miért soha többet. És azt is néha megbeszéljük, hogy kéne már egy pasi, mert már fél éve, egy éve, három éve stb sehol senki és kezd az ember beleőrülni a szex hiányba. Aztán jönnek a javaslatok, hívd fel a Pistát akivel 5 éve egyszer kavartatok és oda volt érted stb. És mindig az a vége, hogy inkább halok meg egyedül. (amúgy erre van a vibrátor. Vicces amikor a pasik azt képzelik hogy egy nőnek örömet okoz idegenekkel szexelni aki el sem tudja juttatni őt az orgazmusig. Valójában a nők többségének a kapcsolat és az intimitás hiányzik és a szeretkezés, nem a szex idegennel vagy olyan faxfejjel aki fel sem akarja vállalni.)
2019. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen,igazatok van,megértem ezt is.

,és el is tudom képzelni h valaki besokal.

2019. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!