Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem dohányzok, nem kávézok és semmi káros szenvedély. Amikor csak tudok, megyek dolgozni. Iskola mellett is vállaltam munkát. Úgy tettem le a szakmám is. Illemtudó vagyok és tisztelettudó. Nem szoktam csúnyán beszélni, csak ha már valamivel nagyon felidegesítem magam, de ez ritka. Nem vagyok nyámnyila sem. Romantikus vagyok és aki/ami fontos nekem, azért mindent megtennék. Ezt Ti lányok hogy értékelitek? 19/F.
2010. júl. 20. 18:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez mind szép és jó, de ebből még senki nem lesz vonzó egy nőnek. A személyes kontaktus, a személyes benyomás nagyon fontos, a kisugárzás. De az csak pozitív, amit leírtál. A vonzalom összetett dolog, nem is tudja az ember megmondani, miért szereti a másikat. nekem pl nagyon fontos, hogy a férfi magabiztos, határozott, karakán legyen. Vezető alkat. A romantika nálam nem annyira fontos, mert én sem nagyon vagyok az, de sok nő van, akinek nagyon fontos. És bárki bármit mond, azért számít a külső is, hiszen elsőre azt találjuk vonzónak.
2010. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
93%
Hátha van ilyen a mai világban,akkor maradj is ilyen.Ez csak elönyödre szolgálhat.Ja és ne hagyd magad befolyásolni mások által,illetve ne hagy hogy kihasználjanak.(az én férjem is ilyen ember )
2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
na egy újabb h.ü.ly.e. aki társkeresőnek nézi ezt az oldalt....
2010. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
A párom is ilyen.
2010. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rendes lehetsz, de nem sok embert érdekli hogy dohányzol meg ilyenek, inkább azt nézik hogy kedves vagy humoros ilyeneket.. És nagyon ritka a romantikus fiúk mostanság..:( meg sokan csak a külsőt nézik.. szóval nehéz kiigazodni. de ha van barátnőd az nagyon jól járt veled! Amit leírtál azt szűrtem le hogy szorgalamas gyerek vagy.. 18L
2010. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

A csupa jó tulajdonságok, amiket felsoroltál, oké, de vizualizáld a leírtakat: ebből most az jön le, hogy egy bátortalan, maximálisan a papírforma szerint élő, unalmas, ám ideális papucsbarát/pár/élettárs/férj leszel. Ebből azt szeretném kihozni, hogy legyen benned valami merész, vad, egzotikus, kirívó, picit talán renitens.

Valahogy a jók, és a vagány (nem elsősorban jók, de igzgalmas) tulajdonságoknak ki kell egyenlíteniük, kompenzálniuk kell egymást. Ezeket együttesen stílusnak hívják.

2010. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát a kicsit rosszfiúk inkább bejönnek a fiatal lányoknak:D
2010. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszolónak: Nem nézem társkeresőnek, ha nem tűnt volna fel, nem adtam meg sem e-mail, sem msn címet és egyéb más elérhetőséget. Jó reggel.


A Többieknek köszönöm a válaszokat!

2010. júl. 20. 18:31
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon jó dolog, hogy nem dohányzol, nincs káros szenvedélyed, udvarias vagy, romantikus, de igazuk van azoknak, akik azt írták, hogy egy kicsit ez unalmas.

legyen benned valami különleges, amire fel lehet figyelni...

2010. júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mesélj egy kicsit az érem másik oldaláról is!
2010. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!