Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem dohányzok, nem kávézok és semmi káros szenvedély. Amikor csak tudok, megyek dolgozni. Iskola mellett is vállaltam munkát. Úgy tettem le a szakmám is. Illemtudó vagyok és tisztelettudó. Nem szoktam csúnyán beszélni, csak ha már valamivel nagyon felidegesítem magam, de ez ritka. Nem vagyok nyámnyila sem. Romantikus vagyok és aki/ami fontos nekem, azért mindent megtennék. Ezt Ti lányok hogy értékelitek? 19/F.
2010. júl. 20. 18:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18:27 válaszoló vagyok megint:) De figyelj oda mert az ilyen fiúkat hamar kitudják használni..kicsit legyél figyelmesebb. Csak sajnos a lányok inkább azt nézik hogy ki milyen cuccokba jár milyen autója van stb.. meg a rossz ifúkra.. tisztelet a kivételnek de én itt úgy vettem észre. 18L
2010. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanaz a véleményem, amit az első válaszoló is írt.

18/L

2010. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez nem minden. Egyrészt az ember nem csak ebből áll, másrészt nem pusztán ezen múlik a "varázs".

Példásul ha hiszed, ha nem, rám is illik minden, amit leírtál (25/L vagyok). Ez így ebben a formában nagyon sok emberre illik, ezek elég általános tulajdonságok. Vannak apróbb jellemvonásai, kis árnyalatai ezeknek, azok tesznek egyedivé, azokalakítják a személyes varázsodat, azok mondanak el mindent, nem ezek az általános szavak. És azokat sajnos te nem tudod leírni, csak egy másik ember tudja érzékelni.

Természetesen ez mind nagyon jó és becsülendő, csak így tovább, de például én teljesen úgy érzem, hogy nem is mondtál magadról semmit...

És ugye mind tudjuk, hogy az éremnek két oldala van...


:) Szép estét!

25/L

2010. júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vannak lányok, akik ezt unalmasnak találják, de ugyanúgy olyanok is, akik hozzád hasonlóan rendesek/illemtudóak stb. , mindenki megtalálja a párját :) Szóval én azt mondom, hogy maradj ilyen, ez a mai világban sajnos egyre ritkább.
2010. júl. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Túl szép,hogy igaz legyen...
2010. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Túl "jó" fiú vagy...,mondhatni unalmas.A lányok/nők inkább a rosszfiúkat szeretik,mert olyan titokzatossak és mindig történik valami melletük!vigyél egy kis szint az életedbe,valami extremitást... No és az se mind1,hogy ezen értékes belső tulajdonságok mellett,milyen a külsőd(ez sem elhanyagolható!).
2010. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta,ez mind szép és jó,de nagyon fontos még a külső is,főleg a mai világban,mert lehetsz te a becsületesség mintaképe is,ha csúnyácska vagy,nem sokan fognak értékelni,vagy esetleg a csúnyácska,romantikára vágyó,hasonló alkatú lányok mint te.Persze nem ismerlek,szóval lehet,hogy egy "Brad Pitt" vagy,de mégis azt súgja a bensőm,hogy valami gond lehet veled,mármint arra gondolok,hogy önbizalomhiány,és ehhez hasonlók,különben nem tetted volna fel ezt a kérdést.De aztán lehet,hogy tévedek:)

Vannak olyan lányok,akik kifejezetten ezt a típust szeretik,de általában az ilyen férfiakból lesznek a tipikus papucsférj,ahogy előttem is írták.

Ha a véleményemre vagy kíváncsi,nekem nem igazán tetszik az ilyenfajta pasi,nekem kell az,hogy kicsit örült legyen,humoros,vad,szóval ilyen rossz-fiús alkat,de legyen meg benne a kedvesség,tisztelet a nők iránt,legyen úriember,és egy csepp romantika.Sajnos a mai világban ritkán lehet ilyet találni:(

18/L

2010. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem úgy tűnik a kérdésedből, hogy túl sokat foglalkozol ilyesmikkel. Méregeted magad másokhoz, meg ezen agyalsz. ha nem így van, bocs...

Nekem, ha már a véleményt kérded, cseppet karótnyeltnek tűnsz. Nem vagy valami laza fazon, túlagyalod a dolgokat. Ez nagyon hiányzik, legalábbis az írásodból. A párkeresés nem úgy megy, mint a gyümölcsvásárlás, hogy nekem 2 kiló 50 deka narancs kell, se több, se kevesebb. Az emberek nem ilyen tulajdonsálisták alapján ismerkednek, szóval ilyet magadról írni tök felesleges. Mert nem ez alapján dől el, de ezt felettem szépen kifejtették már a többiek.


Szerintem kicsit lazulj ezen a téren, ha eddig nem ment. Ne gondolj ezekre, és ne is mérd fel a másikban sem ezeket a tulajdonságokat, mintha listát írnál. Csak lazán ismerkedj, és ha jön a szikra, akkor jön. Akkor úgysem azt fogják benned értékelni, hogy illemtudó vagy, meg nem beszélsz csúnyán, hanem kialakul egy összhang, ami megnevezhetetlen dolgokon alapul.


Ugyanakkor nyugodtan megengedhetsz magadnak kevesebb feszességet is. Nem azt mondom, hogy káromkodj és verd a nőket, de kicsit engedd el magad.


Ha félreelemeztelek, akkor bocs.

2010. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igaz az, hogy a rossz fiúkra buknak a lányok általában, tisztelet a kivételnek, mivel a jó fiúk kiszámíthatóak, és ezáltal tényleg unalmasak a nő számára. Kedvenc idézetem:


Sokszor olyan méltatlan, nagyfejű legényekre pazaroljuk energiánkat! Mi nők, annyira bele tudjuk képzelni, magyarázni hihetetlen alakokba a fantáziát. Utólag megfejtem jeleiket, és transzparensként állnak előttem.

Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk. A csibészekre, ebadtákra. Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk. Mindig átvernek, így sajnos

sosem unalmasak. Á, dehogy változnak. Kicsit még meg is aláznak. Várni kell rájuk. Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük. Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott. Csókjuk kábító, begyakorolt. Ők azok, akikért élni-halni kell. Akikért biológiai bombánk robban. Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk. Ha választani kell, őket választjuk.

A jófiúk nem mozdítanak ki pályánk egyensúlyából. Velük nincs is mit megbánni. Ilyet szeretnénk, de nem ilyet akarunk. Legalábbis nem készen. Szóval, rossz legyen, amikor elszédít, de aztán jó legyen a hatásunkra. És maradjon is olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással. Esküszöm, nem értem magunkat. Csoda, hogy szegény jófiúk belerokkannak a próbálkozásba? A rosszak nem, mert ők nem is akarnak érteni minket. Csak mi őket. Ördögi kör ez.

2010. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jelölj forrást, utolsó, mert különben plágium :)
2010. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!