Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek milyen ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem iszok, nem dohányzok, nem kávézok és semmi káros szenvedély. Amikor csak tudok, megyek dolgozni. Iskola mellett is vállaltam munkát. Úgy tettem le a szakmám is. Illemtudó vagyok és tisztelettudó. Nem szoktam csúnyán beszélni, csak ha már valamivel nagyon felidegesítem magam, de ez ritka. Nem vagyok nyámnyila sem. Romantikus vagyok és aki/ami fontos nekem, azért mindent megtennék. Ezt Ti lányok hogy értékelitek? 19/F.
2010. júl. 20. 18:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Keverd egy kicsit a kimértségedet,jófiúságodat a rossz oldaladdal is...,mindenkiben ott bújkál az ördög,sztem benned is kérdező!Mikor szükséges és a helyzet megkivánja,legyél jófiú,egyébként meg engedd el magad és legyél kicsit rossz;)
2010. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Légyszíves most beszélj a rossz tulajdonságaidról is! Vannak ilyenek?
2010. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

nekem túl jófiú lennél. én rossz lány vagyok, a rosszfiúkat szeretem :)) meg idegesít, hogy csak 'jó' tulajdonságokat írtál le. (mondjuk nekem a nem ivás és a csúnyabeszéd hiánya nem imponál, meg az se hogy illemtudó vagy, stb...) én pörgös lány vagyok, és nem éppen jó gyerek, melletted unatkoznék.. de van, akinek te jössz be.

15/l

2010. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!