Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha megkérem titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha megkérem titeket a párotok, hogy megmutatnátok-e neki, hogy kikkel beszélgettek Messengeren, Skype-on, akkor megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 12:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%

Nem mutatnám meg. Pedig nem kavarok senki mással, egyszerűen ez bizalmas. Párkapcsolatban is fontos számomra a magánszféra... Hogy ha ezen hisztizik, akkor nem illünk össze.


Esetleg a neveket megmutatnám (a levelek tartalmát tuti nem), de nem örülnék ha erre kérne, nem bírom az ok nélkül féltékenykedő embereket.

2019. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
34%

Semmi titkolni valóm nincs, belenèzhet.


De pl. nyilvàn a testvèremmel vagy a legjobb barátnômmel való lelkizèst, pletykálást ne olvasgassa el sorról-sorra, ha lehet.

Semmi extra nincs bennük, de minimàlis magánszfèràm hadd legyen :)


Cserèbe elvàrom ugyanezt.

2019. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%

Uncsikázik, és olvasgatna? Akkor ott a könyvespolc.


Megmutatom, sőt, csinálok power point-ot az összes barátomról, de nem azért öntik ki nekem a barátnőim a szívüket, hogy a párom olvasgassa, mert nincs semmi a tévében. Nem vagyok féreg, ha valaki nekem ír, az nekem ír.


Ez nekem ugyanolyan, sőt rosszabb, mint a munkahelyi pletykás, hányadék pichák viselkedése.

2019. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert semmi köze hozzá. Én sem vagyok kíváncsi az ő levelezéseire, ez privát szféra, aki ellenőrizgetni akar, annak kalap-kabát. Ha meg meg akarnám csalni, több eszem lenne minthogy meghagyjam az üzeneteket.
2019. dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem vagyok híve az ilyesminek,és rosszul esne,ha nem bízna bennem,de ha ezen múlna a béke,lehet megengedném,hogy beleolvasson.

Amúgy évek óta nagyon minimálisan csetelek.Jelszót,hozzáférést számítógéphez biztos nem adnék.

2019. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Na jó. Az egyik fele a társaságnak ezt vallja a másik meg azt.


Én pl ennek az egésznek nem tulajdonítok nagy dolgot.

Se titkolni valóm, sem szégyelni valóm nincs. Szóval az enyémet bármikor megnézhetné.

Én ennek az egésznek valahogy nem tudok nagyon semmit sem tulajdonítani. Engem az ilyenek sosem érdekeltek hogy ki mit lát, abból amit én írok a másiknak a kapcsolatomban.

2019. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt mondom, hogy aki magánszférát és szingliskedést akar a kapcsolatába, az legyen a búsba szingli. :p
2019. dec. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Fúú, azért engem itt jó néhányan felhúztak. Bár látom nem csak engem, mert valaki sorra végig lehúzta azokat a hozzászólásokat, akik simán megmutatnák a dolgaikat az embereknek.


#5

A bizalom nem a semmire jár. A bizalmat ki kell érdemelni.


#14

Nos úgy te is egy idióta vagyok. Egyébként ebben az a szomorú, hogy míg megmutatni 5 perc és lenyugszik a másik, addig ti szánalomhegyek, presztízs kérdést csináltok egy semmiből és képesek lennétek ezért eldobni egy kapcsolatot, egy embert, akit állítólag "szerettek". Bár amennyire ma kézről kézre járnak fiúk lányok dugásra, meg a kapcsolatok, hogy lassabban tovább van egy embernél egy IPhone, mint amennyi ideig fenn tud tartani egy felnőtt párkapcsolatot, meg sem kéne lepődnöm.


#17

Az nem bunkó dolog, hogy azért küldesz el mást, mert valamilyen okból, amit egyébként te nem is tudsz és simán lehet jogos, felbont egy levelet? Egy élő érző embert, egy felbontott levél miatt. Ez egy mérlegen tök egyensúlyban van.


#21

Ez a magánszféra, ez a legkib**zotabb nevetséges indok. Ezt úgy imádom. Én szoftverfejlesztő vagyok. Nos magánszféra. Az nem sérti a magánszférád, hogy a facebook az összes feltöltött adatot árusítja. Az nem sérti a magánszférád, hogy a google az összes kereséses, a szolgáltatásaiban használt dokumentumokat, képeket, HANGFELVÉTELEK, TELEFONBESZÉLGETÉSEKET (ezeket vissza is tudod hallgatni), rögzít, sőt mi több bármikor betudja kapcsolni a telefonod mikrofonját és meg is teszi (ezeket is vissza tudod hallgatni), így látja a vásárlási szokásaid, érdeklődési köröd, amiket árusít, célzottan reklámokat ad, hogy a legtöbb oldal rögzíti a felhasználói munkameneted, hogy a térfigyelő rendszerek lekövetik, hogy merre jártál mit csináltál, s emellett még boldogan mennek a meztelen képek, az intim beszélgetések, a snapchat, az instagramm, a twitter. Ez nem sérti a magánszférád. Dehogy az ember, aki talán az egyik legfontosabb személynek kéne, hogy legyen az életedben, belenéz a beszélgetésedbe, az ember, akinél eme beszélgetéseknek biztonságban kéne lennie, az gond, az magánszféra kérdése. Az nem, hogy lefekszik veled, meg ismer és bárkinek eltudja mondani a "titkos" szokásaid, kibeszélni a hátad mögött, de egy hülye chates beszélgetés igen. Itt a határ, ugye?


#24

Ugyanolyan hülye vagy mint az előző. Ez nem privát szféra, ez semmi. Minek vagy akkor együtt emberekkel?



Egyébként pedig, nincs oka erre az embernek? Hány embert csaltak meg, s hány ember így bukott le? Miért ne lenne jogos? Nem attól privát szféra a privát szféra, hogy abba belelátnak-e vagy sem. Inkább attól, hogy beleszólnak-e vagy. Azért ebből ügyet csinálni, hogy 1x valaki beleakar nézni a beszélgetéseidbe, miközben mindenki önfeledt szolgáltatja ki a PRIVÁT SZFÉRÁJÁT a multiknak, a cégeknek, nevetséges.

2019. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Istenem, de miért kell olvasgatni? Miért kell ezen élvezkedni? Tehát én írok a barátnőmnek akármiről. És az épp aktuális faszija mindig elolvasgatja? Mi értelme van így a barátságoknak, ha megírom egy több évtizedes barátnak, plusz 4 hónapos Bélusnak.


VAGY: akkor ezentúl minden személyes beszélgetést kezdjünk úgy, hogy megmondjuk: ha a Józsi kíváncsi, elolvasgatja az életed rám bízott részét, ezt tudva írj.

2019. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!