Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha megkérem titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha megkérem titeket a párotok, hogy megmutatnátok-e neki, hogy kikkel beszélgettek Messengeren, Skype-on, akkor megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 12:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
39%
Persze, bármikor használatja is a telefonomat. Se lekódolva se semmi.
2019. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
29%
Persze. Néha magamtól is megmutatom, ha valaki baromságot írt, vagy más ok miatt vicces, érdekes. Semmi olyasmi nincs benne, amit nem láthat.
2019. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
Meg. Bár sosem volt oka rá, ezután sem lesz.
2019. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
31%
100%-ban az #5-ös válaszolóval érték egyet.
2019. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
Igen meg mutatnám,nincs titkolni valóm.
2019. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanúgy vagyok vele, mint a 10. válaszoló, van hozzáférése a telefonomhoz, bármikor belenézhet, bármit elolvashat, nincs titkolnivalóm, ugyanakkor felmerülne bennem a kérdés, hogy mégis miért jutott eszébe hirtelen a kémkedés? Én is hozzáférek a telefonjához-számítógépéhez, bármikor nyugodtan végigpörgethetem akármilyen üzenetezéseit, mégsem teszem, mert nem adott rá okot és nincs miért kételkednem a hűségében. Ha ő bármiért úgy érzi, hogy én okot adok a féltékenységre, akkor arra nem az a megoldás, hogy rögtön kontrollálni akar, hanem megbeszéljük a félreértést, és meg tudom nyugtatni, hogy valójában nincs oka aggodalomra. Alapvetően kommunikációra és bizalomra épül a kapcsolatunk, ha ez meginog, akkor nagyon elszomorodnék, hogy nem a megfelelő módon próbálja ezt kezelni, hanem egyből ilyen lépésekhez folyamodik.
2019. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
Lehet lepontozni, nem mutatnám meg. Nem is mutatom meg. Nem tűröm az ellenőrizgetést, ha valakinek ez nem tetszik, ott az ajtó. Sajnálom, hogy ennyi ember van aki számára a levéltitok ismeretlen fogalom. A papír alapú levelet sem bontom fel, ha nem nekem szól, ettől semmiben nem különbözik az elektronikus verzió. Szerintem rettenetesen bunkó dolog más levelét elolvasni, de látom ezzel kisebbségben vagyok.
2019. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
15%

Fogalmam sincs. Még sosem csináltunk ilyen féltékenységi hisztit. Bár nem is adtunk okot rá. Követelném az ártatlnság vélelmét, és hogy ne feldúltan álljon hozzá a dologhoz. Utána együtt végignézhetnénk.


Persze más a dolog akkor, ha valóban megcsaltam a páromat. Akkor nagyobb gond van 😃

Akkor valamilyen titkos alkalmazást használnék a chateléshez, amit nem találhat meg a párom, így nézegethezi bátran a messengert és társait.

2019. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
46%
Meg:-)
2019. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
Na valamelyik hűtlen szutyok lepontozott mindenkit :D
2019. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!