Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ez mit jelent? Komolyan ne vicceljétek el, kiváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés

Szóval velem szembe van egy nő, lehuzza a kapucnis puloverjét majd megigazítja a melltartóját.


Nekem úgy jön le hogy ezzel akarja felhívni rá a figyelmet, szexuális értelembe. Vagy nem jól gondolom?



2020. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
:)
2020. jan. 20. 12:19
 32/45 A kérdező kommentje:
Ma úgyis talalkozok vele, úgy hogy majd meglátjuk :)
2020. jan. 20. 12:19
 33/45 anonim ***** válasza:
87%
Pofára fogsz esni. :D Nincs olyan nő aki úgy akar jelet küldeni hogy megigazítja a melltartóját. Nálunk a melltartó megigazítása olyan mint a cipő bekötése vagy a nadrág felhúzása. :D
2020. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
80%
Inkább egy pszichológushoz közeledj!
2020. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
6%
Hogy próbálnak lehúzni az irigyek :D
2020. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Utolsó: Igazad van. :D Fáj nekik hogy ő nekik ilyen nem adatik meg.


Pofára nem esek, mert egy férfi egyből levágja hogy mi a helyzet! :)

2020. jan. 20. 12:50
 37/45 anonim ***** válasza:
96%

"Szóval ez szexuális jel, a nőknél gyakori amikor ,,cél fegyverként " használják. Ezt a nők tudják, hogy a férfiak a női mellekért oda vannak."


Azért valahol félelmetes belegondolni, hogy a kérdező és valószínűleg még egy csomó másik kiéhezett pasi gondolja, hogy egy nő csak a puszta létezésével is azt igyekszik kommunikálni felé, hogy szeretne tőle bármit is. Ugyanarra a buszra szállt fel, amin te is utazol? Biztos azért, mert bejössz neki. Egy utcában laktok? Azért költözött oda, mert kiolthatatlan vágyat érez irántad. Kék felsőt vett fel? Csak neked akar tetszeni. Megvakarta az orrát a jelenlétedben? Azt szerette volna vele üzenni, hogy nem bánná, ha te vakarnád meg neki.

2020. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
96%

"Az egész mellét láttam, ha valaki megakarná igazítani, nem dobná ki a melltartóból az egész mellét. ;)"


Bírom, mikor a válaszoktól függően vannak a további morzsák elcsepegtetve.

Nos, a szexuális felhívás mellett az is lehetséges, hogy annyira nem érdekled, nem tekint férfinek, hogy simán kényelembe helyezte magát előtted, hiszen te nem számítasz neki, mint pasi. Mintha ha csak egy barátnője lett volna ott.

2020. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Csak megigazitotta a melltartót. Én is szoktam. Sőt még a tinilány is fel szoktam húzni hogy a cica nacim megigazitsam. Nem érdekel hogy mások is látják. Azt szoktam mondani hogy legalább látnak valami szépet is egy nap 😆😏
2020. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Tunikám*
2020. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!