Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknél ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ez mit jelent? Komolyan ne vicceljétek el, kiváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés

Szóval velem szembe van egy nő, lehuzza a kapucnis puloverjét majd megigazítja a melltartóját.


Nekem úgy jön le hogy ezzel akarja felhívni rá a figyelmet, szexuális értelembe. Vagy nem jól gondolom?



2020. jan. 20. 10:28
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a répámat kell néha igazgatni, mert ha úgy áll a gatyeszban, akkor az zavar. Nem mereven áll, ne értsétek félre, hanem hülye pozícióban van. Ha nyilvános helyen vagyok, akkor nem nyúlok le oda, hanem tűrök addig ameddig el nem jutok egy wcre, ahol kipakolhatom, a ballaszttartályomat leereszthetem, majd visszahelyezhetem a tömlőt helyes pozícióba. Utána boldogabbnak és kiegyensúlyozottabbnak érzem magam.
2020. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a válaszolók 90 százaléka nő, de igen, irigyek rád. Én legalább is tuti, mert sose kényelmetlen neked egy melltartó
2020. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

1. Benak a magyar lanyok, nem tudnak flörtölni.

2. Csak huzzak a ferfiakat.

3. Ha valamelyik akar valamit az ugy is szol.

2020. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Bocsi nem olvastam végig de ha valóban kitette a mellet akkor miért írtad ki a kérdést? Vagy ilyen nehezen változtatód meg a véleményedet? Tanulj meg ...
2020. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
68%
Gusztustalan vagy xD és hagyd békén szegényt 😂 amúgy meg minek tetted fel a kérdést ha a saját igazad fújod ? Egy közeledés után a csaj helyébe orrba küldenélek ...24/L
2020. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!