Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiközösítés kihathat a felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiközösítés kihathat a felnőttkorra?

Figyelt kérdés
Gyerekként kiközösítettek, mert kicsit csendes voltam. Szinte mindenki összefogott ellenem, még a barátaimnak hitt lányok is kinevettek a hátam mögött. Felnőttként is megkaptam ugyanezt, a volt barátom nem bánt jól velem a kapcsolatban, csak kihasznált, még a szülei is kinevettek engem. Úgy látszik én sose leszek egy teljes értékű ember.
2020. jan. 22. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Most is teljes értékű ember vagy, csak te mondogatod magadnak hogy nem vagy az.
2020. jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Kihat persze,csak az a kérdés,hogy kezeled, fel tud oldódni ez a probléma felnőtt korban.
2020. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképzelem, hogy kihathat, hiszen ez nagy seb az ember lelkében, de akarattal legyőzhető. Higgy abban, hogy amit eltervezel, azt keresztül is tudod vinni ÉS KERESZTÜL IS VISZED! CSAKAZÉRTIS!!! Mutasd meg másoknak és magadnak is, hogy sikerülni fog! Légy határozott és elszánt a terveid megvalósításában és - ami rettenetes fontos - ne csüggedj el az első kudarcoktól!
2020. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is bantottak, es a mai napig kihat az eletemre. Ha szeretnel beszelhetunk errol privatban.
2020. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem is kiközösítettek gyerekként, kicsit más voltam. Kb gimi végéig hordoztam ezt magammal. De végül elég sok barátra találtam. Úgy gondolom, ez az ottani társaságban marad. Egyetemen már egész jól sikerült ezt elfelejteni, munkahelyen meg inkább. Nekem a tarsaaag váltás segitett. De érdekes, hogy akik régen kiközösítettek, most egész barátságosak. ( nem mondom, tényleg különböző voltam, lehet nekem is furcsa lettem volna). Első párom velem sem bánt jól. Azóta viszont találtam mást, aki értékel. Egyszerűen szerintem ki kell mozdulni ezekből a társaságokból. Néha most is nehezen ismerkedem/nyilok meg, de ez már csak ütő hatás. Már nem érdemes ezzel foglalkozni. Pozitívan csalódtam mikor mertem lépni a bezárkózottság után.
2020. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is kiközösítettek.


Alapból van egy autisztikus beütésem, elég nehezen kezelhető gyerek voltam.


Aztán meg egyszerűen nem bírtam beilleszkedni, sem az általánosban (az szörnyű volt), sem gimiben, sem egyetemen.


Én magányos vagyok. Te?


19F

2020. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!