Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elítélendő a szeretőmre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő a szeretőmre és a barátnőmre nézve?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy barátnőmmel lassan másfél éve együtt vagyunk, de a problémám vele kapcsolatban az, hogy nem hajlandó az egyik szexuális igényemet kielégíteni emiatt nemrég megismerkedtem egy másik lánnyal - már majdnem 2 hónapja - aki viszont teljesíti ezt az apróságot, így mondhatni, hogy a szexuális életem az elmúlt 2 hónapban (mióta a másik lánnyal vagyok együtt) nagyon jó, mondhatni tökéletes.

Na most a barátnőm is észrevette, hogy jobb kedvem van azóta - hogy mi miatt azt persze konkrétan nem tudja - mert már szóba került többször, hogy azért vagyok néha rossz hangulatban meg frusztrált is mert nem hajlandó rávenni magát arra, amit a másik lánnyal már nagyon sokszor megtettem, viszont elmondani nem fogom neki, mert nem akarok vele szakítani, és hogy miért az evidens, mert nagyon jókat főz fiatal kora ellenére plusz nagyon csinos, ez az egy problémám van vele amit kifejtettem az előbb.


A másik lány sem tudott eleinte a barátnőmről, nem is úgy mondtam el neki, hogy szemtől szembe hanem kibukott a számon mikor nálam volt, hogy nem maradhat itt mert este jön a barátnőm és nem akarom, hogy félreértse (a nyilvánvalót). Neki ez nem volt probléma, de a barátnőmet jobban szeretem mert elkényeztet, házias stb. viszont a másik lány meg szexuálisan a jobb.


Ha a barátnőmet rá tudnám venni erre a dologra, akkor megszakítanám a másik lánnyal a kapcsolatot minden gond nélkül, de mivel tudnám ezt a legoptimálisabb módon lekommunikálni vele?



2020. febr. 1. 22:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
98%

Nem nagy kérés, feltéve, hogy te is szájhuzogatás nélkül smárolsz vele miután a szájába élveztél. Kb. ugyanaz a szitu.

Amúgy szerintem ez csak a napi provokatív rovat. Habár....

2020. febr. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%
Te vagy elítèlendő amiért egy undorító fèregkènt viselkedsz. Nagyon remélem, hogy hamarosan kitàlal valaki a barátnődnek, és ezt a fiatal lány apja nem fogja annyiba hagyni. :)
2020. febr. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan nagy dolog,akkor neked miért esik nehezedre lemondani róla, annak ellenére hogy állítólag "szereted"? Ha még szereted, hogy tudod ennyire megalázni a háta mögött?


Egyébként te valami falusi szakmunkás vagy, hogy ennyi elég neked, hogy egy nő szép és jól főz?

2020. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás egy harmadik lány lesz. Gerinctelen, undorító dolog két nőt hülyíteni. A barátnődet megalázod a háta mögött, a szeretőd meg gondolom reménykedik, hogy végül őt választod. Kivárja.

Azt hittem, hogy valami fura fétised van, de amit leírtál, azzal nincs gond. De ha a barátnőd undorodik a saját testnedveitől, akkor fogadd el. Ne várj tőle olyat, amit nem akar megtenni.

Esetleg mondd el neki, hogy neked ez fontos és megtennéd mással, ha ő nem akarja. Hagyd meg neki a döntés jogát. Vagy azt mondja, hogy csináld mással mellette (nem hiszem, de láttunk már furcsaságokat) vagy azt, hogy menj a francba és ne rabold az idejét. Főzzön a radai rosseb olyannak, aki óvszer nélkül dug egy másik nőt is a tudtán kívül.

2020. febr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nézzétek, nem provokatív jelleggel tettem fel a kérdést, de meg kell értenetek, ahogyan a nőknek úgy a férfiaknak is vannak igényeik, és azért azt ne tagadjuk, hogy a nők igények tekintetében toronymagasan verik a férfiakat, ismerjük be. Tehát amíg nekem elég az ha egy nő jól néz ki, tud főzni - jó, ez engem minősít - addig a nőknek van, hogy listával készülnek, persze nem szó szerint, kicsit túlzok is, de a lényeg érthető.
2020. febr. 2. 12:18
 26/32 anonim ***** válasza:
96%
Hát, se a barátnődnek, se a szeretődnek nem lehetett túl hosszú és igényes az a lista... :D
2020. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig pont hogy jó ízlésük van, hiszen akkor nem lennének velem.


Megjegyzem nem csak a szexualitásra vannak kihegyezve a kapcsolataim tudom, hogy ezt a kérdést olvasva nem látszik de akkor is így van.

2020. febr. 2. 14:41
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát amíg nekem elég az ha egy nő jól néz ki, tud főzni - jó, ez engem minősít - addig a nőknek van, hogy listával készülnek"


De hát nem elég neked, ezért csalod meg! Ha szeretnéd egy ilyen kis butaság miatt nem csalnád meg, hogy nem akar veled smárolni nyalás után vagy nem kapja be neked aktus után. Ezek piszlicsáré kis dolgok, amik lehetnek számodra kellemesek, de nem ezektől függ a jó szex.


Valójában te csak önmagadat szereted, ezért fontos, hogy legyen egy szép nőt aki főz neked, kiszolgál téged és pontosan annyira perverz amennyire te akarod. (gondolom, egy hajszállal sem többel. Ha szado-mazot akarna játszani és az neked nem jön be, akkor ő fogadja el, hogy te ilyen vagy, igaz?)


Kérdésem a következő: ha ő megcsalna téged, mert a másiknak nagyobb a farka, de téged szeret mert jó apa leszel majd a gyerekeinek, vele szemben is ilyen megértő lennél? Csak őszintén....

2020. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen piszlicsáré dolog miatt félremész, akkor nem lehetsz jó parti, mert alapvető jellemvonások hibádzanak nálad, ami értékes emberré tesz.
2020. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Pitiáner dolog, amit te "hiányolsz". Enélkül marha jó tudna még lenni az együttlét.

Nem nem tudod kiélni a vágyaidat: apró dolgok, amikhez neki nincs gusztusa, te meg erőltetnéd. Ezért érdemes tényleg csalnod - hátha még ide-oda tudsz hurcolni fertőzéseket is. Önző egy fütykös vagy, apám.

2020. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!