Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez elítélendő a szeretőmre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő a szeretőmre és a barátnőmre nézve?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy barátnőmmel lassan másfél éve együtt vagyunk, de a problémám vele kapcsolatban az, hogy nem hajlandó az egyik szexuális igényemet kielégíteni emiatt nemrég megismerkedtem egy másik lánnyal - már majdnem 2 hónapja - aki viszont teljesíti ezt az apróságot, így mondhatni, hogy a szexuális életem az elmúlt 2 hónapban (mióta a másik lánnyal vagyok együtt) nagyon jó, mondhatni tökéletes.

Na most a barátnőm is észrevette, hogy jobb kedvem van azóta - hogy mi miatt azt persze konkrétan nem tudja - mert már szóba került többször, hogy azért vagyok néha rossz hangulatban meg frusztrált is mert nem hajlandó rávenni magát arra, amit a másik lánnyal már nagyon sokszor megtettem, viszont elmondani nem fogom neki, mert nem akarok vele szakítani, és hogy miért az evidens, mert nagyon jókat főz fiatal kora ellenére plusz nagyon csinos, ez az egy problémám van vele amit kifejtettem az előbb.


A másik lány sem tudott eleinte a barátnőmről, nem is úgy mondtam el neki, hogy szemtől szembe hanem kibukott a számon mikor nálam volt, hogy nem maradhat itt mert este jön a barátnőm és nem akarom, hogy félreértse (a nyilvánvalót). Neki ez nem volt probléma, de a barátnőmet jobban szeretem mert elkényeztet, házias stb. viszont a másik lány meg szexuálisan a jobb.


Ha a barátnőmet rá tudnám venni erre a dologra, akkor megszakítanám a másik lánnyal a kapcsolatot minden gond nélkül, de mivel tudnám ezt a legoptimálisabb módon lekommunikálni vele?



2020. febr. 1. 22:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
93%
A pillanat, amikor megfizetsz majd a patkány mivoltodért, sok embernek üdítő és felszabadító lesz. Te utolsó féreg.
2020. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a tárgytól. Nem s*ggbe k*rásról van szó, ez a lényeg.
2020. febr. 1. 22:41
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell titkolozni, miert nem lehet leirni?
2020. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem kamu a kérdés.
2020. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Mit? Már leírtam. Vagy mit, a barátnőmmel szemben? Hogy miért titkolom? Vagy most mire gondolsz utolsó?
2020. febr. 1. 22:51
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Visszaolvastalak, de nem ìrtad le, de mindegy.
2020. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha arra a dologra gondolsz amit a barátnőm nem hajlandó bevállalni az kettő is van, az egyik, hogy miután kivettem a p*ncijából nem hajlandó bekapni, a másik meg ha nyalogatom "ott" akkor utána nem engedi hogy megcsókoljam. Ennyi. Szerintem ez nem egy eget rengető dolog.
2020. febr. 1. 22:57
 18/32 anonim ***** válasza:
71%
#9! Te tényleg azt hiszed, hogy a pasik 99%-a farkuro?
2020. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
98%
Gáz vagy. Sajnálom szegény lányokat, de kettő közül leginkább a "barátnődet", hogy egy ilyen idiotával van együtt...
2020. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
97%

"akkor ezek szerint a pasik 99%-a látens meleg?!"


Hmm, akkor 1% normális, abból mennyi lehet magyar, mennyi lehet pesti, mennyi lehet külsőre-belsőre megfelelő...


"Szerintem ez nem egy eget rengető dolog."


Mégis megcsaltad miatta a barátnődet, meg játszottad a durci királynőt.

2020. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!