Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan pasival akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan pasival akit nem érdekel a törtetés, a karrier és nem igazán érdeklik az anyagi javak?

Figyelt kérdés
F/29
2020. febr. 3. 05:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Magadra - vagyis italra, hogy leidd magad. XD
2020. febr. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert nem egyezne az ertekrendunk. En jol keresek, nem varom el h a parom jobban keressen de kb annyit mint en jo ha keres. Könnyebb igenyeket is egyeztetni es en is viszonylag joletben nevelkedtem, utaztam mar fiatalon is es most is, ezt szeretnem folytatni.
2020. febr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A törtetés engem sem érdekel, azért tanultam, hogy 6 órában keressek annyit, mint más 8-ban és legyen életem, ne csak munkám. De annyira nem vagyok igénytelen, hogy ne legyenek tartalékaim és ne jöjjek ki kényelmesen a pénzemből.
2020. febr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szórakozni még jó lehetsz, de komolyan nem terveznék veled semmit. ;)
2020. febr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Környezettudatos vagyok ez mekkora! 🤣🤣🤣 Nincs rá igényed szimplán meg pénzed sincs. Igénytelen vagy ennyi. A madár is rak fészket! Élj csak így ha neked ez jó.
2020. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, azért kell legyenek céljai az embernek az életben, és ehhez valamennyi anyagi forrást is elő kell teremteni. Meg én eleve többnyire olyannal állok csak szóba párkapcsolat szintjén, aki tanult, vagy van valamilyen hobbija, és ezáltal valamilyen nagy tudást fel tud mutatni, ami miatt fel tudok nézni rá, és ez többnyire a szakmájához kötődik a pasinak.


Ugyanakkor az exem viszont pont ilyen volt, hogy még a sz*xnél is többet gondolt a munkára meg az anyagiakra. Ha 2-3 napra elmentünk valahova kettesben pihenni, akkor is folyamatosan nézte a telefonját, hogy hátha valakit be tud léptetni a cég honlapjára, amiért így önmagában kapott kemény 40 Ft-ot aznapra, és ezért érdemes volt szerinte elszúrni az egész hangulatot. Na ilyen munkamániással se akarok leállni többet.


A kettő között van valahol az igazság, legyen munkája és céljai, de úgy ossza be az idejét, hogy emellett más dolgokkal is tudjon érdemben foglalkozni. Legyen ez és a többi életterülete egyformán fontos számára, és ebből kifolyólag mindegyikre fordítson kellő mennyiségű időt és energiát. Se többet, se kevesebbet.

2020. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi volnék, hogy akkor mégis mi érdekel. Mert mindenhez pénz kell. Saját lakás nem kell, inkább kidobsz az ablakon minden hónapban tetemes összegeket, hogy valaki zsebét tömd, cserébe ne üthess egy szeget a falba, gyereket ne merj oda vállalni, kutyát, vendéget ne merj odavinni és imádkozz, nehogy legközelebb, amikor szedik be a pénzt bejelentsék, hogy 1 hónapod van megoldani a lakhatásodat, mert inkább eladja a lakást.


A munkádat gondolom, les...od, sok örömödet nem lelheted benne, nem hajt sem a szakmai, sem az anyagi fejlődés.

Nincs benned magyarul semmi ambíció, ülsz és várod, hogy meghaljon anyád-apád és megörököld a lakást. Szerinted ki járna egy ilyen emberrel? Hasonló trash, akinek szintén ilyen alacsonyan van a mérce.

2020. febr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!