Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél pároddal naturista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél pároddal naturista szaunába?

Figyelt kérdés

Van a közelben egy naturista szauna (tehát fürdőruha nincs, lepedő van helyette, viszont a zuhanyzóban és a melegvizes medencében teljesen meztelen mindenki) és meghívott minket párom új baráti baráti köre.

3 nő, 2 férfi, akik közül ketten házaspárok. Átlagos emberek, normálisan viselkednek.

Csak ez meztelenség :)



2020. febr. 3. 18:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még alszom rá egyet.
2020. febr. 3. 20:24
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

Max ha szuper alakom lenne.


Perverzsegnek tartom h a masik arcaba toljuk a nemi szerveinket meg ilyenek. Meg menne az osszehasonlutgatas. Most mire jo ez? Ki tudna elvonatkozatni a szextol? Hagyjuk mar ezt az alszentseget!


Az fedosztori h kiolvad a karos anyag a bikinibol.


Meztelen szaunaba szerintem a kukkolok meg a magamutogatok jarnak.


Perverz ötlet nagyon!

2020. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
56%
Mi voltunk a párommal, hát elég undorító volt. Mindenki 60+-os volt, szóval a vénemberek egy szál szikkadt farokban rohangáltak össze-vissza. A medencétől a hányinger is elkapott. Egyébként én dolgoztam vízi kumplexumban és én azóta azt mondom, hogy soha semmi ilyen helyre nem mennék, ha fizetnének sem!
2020. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
80%
#12 te óriási tévedésben vagy. Halvány segédfogalmad sincs a szaunázás lényegéről. Normális, civilizált emberek regenerálódni, relaxálni mennek oda. Megtanulunk parancsolni az elménknek és nem gondolni semmire sem. (még a szexre sem) És nem egészséges szintetikus anyagban poshadni 90 fokban.
2020. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
18%

Furdoruha nem nagy felulet.

Azt csak te gondolod h nem gondol ott mindenki szexre,meg nem hasonlitgatja a masikat hozzad.

Erre mondjak azt h naiv vagy!

Ha tökéletes az alakod akkor menjel nyugodtan.

2020. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem muszaj szintetikus anyagban menni varras pamut vagy torolkozo anyagu furdoruhat.
2020. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
#15 oké, gondolom rendszeres szaunázó vagy, azért tudod ilyen jól. Legyen neked igazad. A meztelen szauna victoria secret modellek orgiája.
2020. febr. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
67%
Mindig járunk a párommal 🙂
2020. febr. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 subrette válasza:
81%
Textilmentes szaunába szeretünk járni, ahol a szaunalepedő az egyetlen textil, a műszálas cuccok pedig az előtérben/öltözőben maradnak.
2020. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem hinném én sem hogy a fürdőruhából bármi ártalmas kipárologna. Ez inkább csak szégyenlősség. Utánanéztem, osztrákoknál tényleg textilfrei minden, ez is egy határmenti szauna lenne.

Amúgy az elég gusztustalan egyesek hogyan beszélnek az idősekről. Nagyon meglepett. Attól még hogy valaki megöregszik, nem lesz rossz ember. Vagy mert nincs neki tiptop alakja.

2020. febr. 4. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!